Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van vlki aki utálja még a...

Van vlki aki utálja még a kicsi(!) Sakurát?

Figyelt kérdés
Én nagyon rühellem. Szerintem a narutóba (nem a shipuuden-be!) bele se kellett volna rakni, mert elbassza a hülyeségeivel:/

2022. máj. 11. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Én szeretem
Én utálom
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rosszúl megírt karakter. Mondjuk ez a legtöbb női karakterre igaz a Narutoban, az írónak nem ez volt az erőssége. Sokak mondják amúgy hogy Tenten volt a legjobb női karakter, de ő annyit se szerepelt mint a hinta, Naruto visszaemlékezéseiben
2022. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen duma amúgy ez, hogy "nem az erősségem a női karakterek megírása"? (Nem az 1-es válaszolón kérem számon, tudom, hogy Kishimoto jött állandóan ezzel.) Mit gondolnak, mi az a speciális készség, ami nem szükséges ahhoz, hogy egy férfi karaktert jól meg tudjanak írni a szerzők, de ahhoz már igen, hogy egy női karaktert is? 😀
2022. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Nekem több bajom is van a kis Sakura karakterével.

1: Folyton szidja Naruto-t, de még nem is kér érte soha bocsánatot.

2; Egy tipikus rajongó lány, és a sima Narutoban nem is volt értelme a létezésének.

3: Naruto szegény folyton próbálkozik előtte de ő durván elutasítja, Sasuke meg többször is kijelentette hogy nem kér belőle de ő mégis ott maradt a nyakán.

1. Válaszoló; En is szeretem Tenten karakterét, és bár tényleg nevetségesen kevés időt szerepel a sima Narutoban, a karaktere attól még jól meg van írva, és van személyisége, nem egy fiú van a szeme előtt célként.

2. Válaszoló: Én sem értem mit akar ezzel mondani, nem hiszem hogy akkor különbség lenne egy női és egy férfi karakter megírása között, de hát mégis csak ő a szakértő...

2022. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!