Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A The Quintessential Quintuple...

A The Quintessential Quintuplets animéről pár kérdés?!Spoiler ha nem nézted végig!

Figyelt kérdés

1.Hogyan tudta meg Fuutaro, hogy az 5 lány közül valamelyik a kiótói lány?

Nem emlékszem erre a jelenetre, aztán egyszer csak bejelenti, az utolsó részben, hogy tudd róla...


2.Miért változott meg Fuutaro szemszíne? Más studio vette át az animét ?


Megjegyzések: Szerintem sokkal jobb volt a türkizzöld vagy kék szem minta sárga...

Tökre csalódás, hogy nem csavarral vagy drámai módon de rült ki, hogy melyik lány az..A fenőttként megjelenő kiotói lány szelleme sem tetszett , ott már azt hittem egyik lány sem az..


Valahol sejtettem, hogy a masnis lánynál találkozott először mert a srácnak is ugyanolyan masniszerű frizurája van..ez egy jelzés volt számomra. Ahhoz képest vele volta legkevesebb jelenet.



#Hatsune Miku #hárem anime #The Quintessential Quintuplets #go toubbun no hanayome #5 toubun no hanayome #Fuutarou
2022. máj. 18. 09:46
 1/2 AlexKieninger ***** válasza:
Az egész anime össze van csapva, Yotsubával jön össze a végén igen, szerintem Ninoval vagy Mikuval jobban összeillet volna, de nekem attól még tetszik az anime, csak szerintem irreleváns, főleg hogy Ninonak csak a házasság ceremóniáján válaszol arra Futaro hogy szereti-e vagy nem, ez azért durva mert Nino többi éve át szerelmes volt belé és nem tudott túl lépni rajta.
2022. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem is Mikuval illettek volna jobban össze.

Yocubaban es Fuutarobsn nincs semmi közös.

2022. nov. 16. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!