Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A naruto shippuuden-t meglehet...

A naruto shippuuden-t meglehet nézni a naruto előtt?

Figyelt kérdés

elakarom kezdeni a naruto shippuuden-t de a narutot még nem láttam szerintetek érdemes úgy belekezdeni hogy nem láttam a narutot vagy inkább fejezzem be az elsőnek? Megérteném a shippuuden-t enélkül?


a válaszokat előre is köszönöm



2022. jún. 2. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Még egy naruto kérdés miért van mindenki bebuzulva a narutoba amikor egy rakás fos van annál sokkal jobb shonen animék meg mindig láttok utcán naruto pólós embert de még lányokat is de öket miota érdekli azt amikor a shonen fiúknak való
2022. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindenki eltudja dönteni milyen animét szeret. Meg az se értem hogy mért ne nézhetnék lányok is.senki egy szóval nem mondta hogy már pedig a naruto kizárólag fiúknak készűlt…


Kérdező.: előnyösebb elkezdeni az elejétől nézni és utána a shippuuden-t. Lesznek benne olyanok amiket nem értenél, így elsőnek a narutot kezd el.

2022. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Igazából egy pár dologtól eltekintve értenéd a shippudent is, szóval akár meg is nézheted a naruto nélkül. Viszont sokkal jobb úgy, hogy ismered az előzményeket.
2022. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehetni lehet, csak nem érdemes.
2022. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#1

Talán mert cseszett jó a világépítése, egyedi a ninjás sztorija, befejezett, szinkronos, sokaknak meghatározó sorozat volt, meg úgy alapból jó?



Amúgy shonen CÉLKÖZÖNSÉGE a fiúk. Próbáld meg ezt értelmezni...


Nálunk az osztályból anno pl csak én s egy másik lány néztük. A fiúk semmilyen animét nem néztek, nemhogy shounent. Sőt, volt egy fiú,aki kifejezetten lemesézte az összeset, s terjesztette a hülyeségeket.

2022. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
5 én meg nem tartom jónak nem az én világom az a sorozat
2022. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
De attól, hogy neked nem twtszik még nem.lsz rossz, csak ahogy írtad is, nem a te világod.
2022. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem érdemesebb előtte megnézni a Narutot mert nem nagyon lehet érteni, én is megpróbáltam elkezdeni a shippudent akkor amikor a Naruto közepén tartottam de úgy döntöttem hogy inkább először befejezem a Narutot
2022. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg hogy mennyire ismered a sztorit:) en pl meg se neztem a Narutot a Shippudent megis teljesen ertem mert a Narutobol is meg vannak a fontos dolgot/ tudnivalok



Azzal kapcsolatban hogy lanyok miert nezik: az anime kozossegnek elfogadonak kene lennie szoval nem ertem mi bajod. En is lany vagyok megis konkretan utalom a romi animeket (a magadfajtak szerint a romantikus animek vannak a lanyoknak gondolom). Altalanositas magas fokon komolyan🤦‍♀️

2022. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
A Shippu jobb ez tény, de a sima Naruto nélkül én nem futnék neki. Fillereket nyugodtan hagyd ki, úgy nem olyan sok.
2022. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!