Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az alábbihoz hasonló anime?

Az alábbihoz hasonló anime?

Figyelt kérdés

Olyasmi kéne, mint a Uzaki-chan wa asobitai.

Tehát a fiú és a lány egyenlő felek legyenek. Értem ezt alatt, hogy simán cseszegetik egymást, és oda mondják a magukét, még ha csúnya, akkor is.


Javasolták már nekem a Karakai Jouzu no Takagi-san című alkotást is, de nem szimpatikus, hogy a szereplők általános iskolások. Jobb szeretem, ha ecchi az anime :D


Ui.: Az Ijiranaide Nagatoro-san is tetszett (Bár itt pont nem egyenlőek a felek :D, csak azért írom, hogy betudjátok lőni az ízlésem.)



2022. jún. 6. 12:44
1 2
 1/12 Nao ***** válasza:
Hát nem mondom, hogy pont olyan, de a Kuzu no Honkai-t nagyon ajánlom. Nincs igazán hangsúly azon, hogy egyenlő felek lennének, de végülis azok egymásnak a főszereplők.. szerintem nézd meg, érdemes! Nekem az egyik kedvencem, érdekes és ecchi;3
2022. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sousei no Onmyouji, fantasy harcos shounen, és abszolút egyenlő a két főhős
2022. jún. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, hogy ne fantasy legyen, hanem normális világban játszódó, de azért köszi!
2022. jún. 9. 12:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, kedves válaszoló, de mégis mitől egyenrangú a Kuzu no honkai-ban, hogy felnőtt nő aljas módon kihasnzál szexuálisan egy kamaszfiút...? Ugyanis ez a fő eleme... Az a fiú, meg egy kamaszlány valóban egyenrangúként bánnak egymással - mint egy rongy! Eléggé hétköznapi, hányingerkeltő módon. Mintha egy darab fa lennének egymásnak. Aztán jön a pszichopata felnőtt nő...


Ha már egyenrangúak, akkor inkább ilyet ajánlok, szeretettel:


Kokoro connect (13 rész), és folytatása:

Kokoro connect Michi random (4 rész).


Ez ráadásul komoly, inkább felnőtteknek szóló lélektani, romantikával és ecchi-vel fűszerezett anime. A fiatalabbaknaka többsége inkább csak a felszínét érzékeli sajnos, ezért javaslom inkább nagykorúaknak, erősen lélektani. (Már amelyik nagykorú személy fogékony is a lélektanira.)

2022. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. jún. 9. 23:41
 6/12 Nao ***** válasza:
Öooo kedves 4-es, szerintem világosan leírtam, hogy a főszereplőkről beszélek. De látom átjött neked az anime lényege...
2022. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pl Lovely complex
2022. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt éppen nézem :D
2022. jún. 11. 23:32
 9/12 Nao ***** válasza:
Jaa, hogy lehet ilyen “egyszerűbb” romance animéket is írni:D Én most a Horimiyát nézem amúgy, szerintem meg van benne amit keresel:P
2022. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan olyasmire gondoltam igen. Uzaki-chan wa asobitai is egy egyszerű, vicces anime.


Horimyat már láttam. Nekem nem tetszett, nem történik benne semmi.

2022. jún. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!