Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek Yamcha a Dragon...

Szerintetek Yamcha a Dragon Ball univerzumból alulértékelt karakter?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten szeretem, a sorozat elejétől ott van és mint "martial artist" elég vagány. Szerintem a karaktert az vágja haza sokak szemében, hogy nem nyert meg egyetlen értelmes harcot sem, ami nyilván a Dragon Ball logikáját tekintve gázos. Viszont önmagában egy jól megírt karakter és bátor személyiség, elvégre a harc elől sosem futamodott meg.

Nyilván a saiyan-ek erejéhez nehezen ér fel, de emberként szerintem teljesen rendben van.

Csak szerintem nagyon alulértékelt? Ti mit gondoltok?



2022. jún. 15. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Dragon Ball Super animében nagyom alulértékelt Yamcha. Nem vitték ki az erő nagytornájára, és amikor Dermesztő a Földre jött, akkor ő nem harcolt a többiekkel, pedig ha Tien Shinhan, Krilin vagy Zseniális Teknős ott volt, és harcolt, akkor Yamcha is ott lehetett volna.


Az a helyzet, hogy én bírom Yamcha-t, de nekem a Super animében nem tűnik már igazán hárcosnak, inkább csak egy hétköznapi srácnak. Szemben például TienShinhan-al, aki harcművész mester lett, saját iskolája van, tanítványai vannak.


De ettől függetlenül Yamcha-ban van még lehetőség, nem hinném, hogy elérte a határait. Lehetne ő is erősebb. Meg egyébként jó fej, és jó szövetséges, lehet rá számítani.


Talán ezeket igazolja az is, hogy a Dragon Ball Super mangában a Moro történetben kapott egy kis szerepet. Illetve a Super Dragon Ball Heroes mostani történetében is szerepel.


Egyébként van egy manga, aminek a középpontjában Yamcha van, itt elolvasható magyarul:


[link]


A témában ajánlom ezt a videót is, ahol azt bontják ki, hogy bár Yamcha-ból mém lett, és poénkodnak rajta, de ettől függetlenül eredeti szereplő:


[link]

2022. jún. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék az #1-es kommenthez, hogy ha figyelembe veszem azt, hogy a Dragon Ballban most mi történik (a mangában jelenleg a "Granola, a túlélő" történet zajlik), akkor ott olyan erőszintek vannak, hogy a Yamcha felé harcosok nem tudnának hozzátnni semmit a küzdelemhez. Így észszerű, hogy nem szerepel benne.
2022. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sima DB-ben még egyáltalán nem de aztán egyre lényegtelenebb karakter lett. A legerősebb ember Krillin lett és a többiekkel már nem foglalkoztak utána csak a ToP-ban Tien-nel és Master Roshi-val.
2022. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Yamcha meg verte krilint a z-ben . Hogyan lett krilin a legerosebb ember ? :D Az oreg Master Roshi is tokosebb!
ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!