Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki mit gondol a love live...

Ki mit gondol a love live seriesről ?Kinek hogy tetszett ? Negatív véleményekre is kíváncsi vagyok !

Figyelt kérdés
Durva összehasonlítani az iskolai idolokat a valóságban és az animében .

#anime #Love Live series #School Idol
2022. jún. 20. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mobilos játékot nagyon szeretem. Az első anime sorozattal nincsen bajom, CGDCT-nek elment. Viszont a többi sorozat... konkrétan ugyanazt a faék-egyszerű sztorit csinálják újra és újra, csak más lányokkal. Tényleg semmi kreativitás nem szorult beléjük?
2022. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az első szériát láttam, de ennyi elég is volt. Aranyosak, cukik a lányok, néhol viccesek is, szerethetőek, de semmi több. Zenéktől nem voltam elájulva, talán csak az első évadban volt, ami tetszett. Mondjuk itt nem voltak irritáló karakterek, mint a K-onban, szóval ez jó pont. Ami nagyon zavart, az undorító cgi. Nem értem, hogy miért nem lehet szépen megrajzolni a táncokat végig.
2022. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Túlságosan is boldog életük van . Biztos vagyok benne , hogy senkinek sincs ilyen boldog élete , mint ezeknek a lányoknak , mondjuk nem is ezért készítették sztem. Senki sem beszél ilyen filozofikusan/nyálasan . Szerintem a Love Live Superstar a többihez képest sokkal jobb én azt láttam először .
2022. jún. 20. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éve, hogy láttam, annyi maradt meg bennem, hogy közepes. Egy japán idol tini kislány áradozott róla, gondoltam, megnézem. Hát igen, kamaszlányoknak való bishoujo cukiság, nem mondom, hogy rossz, mert a szervezés és a táncpróbák nehézségeit is bemutatja, valamint a kamaszlányok közötti kapcsolatokat, hogyan jönnek ki egymással az eltérő jellemek.


Ahogy írták előttem, a K-on szerintem is nehezebben elviselhető. A Love Live első évadát láttam, az nézhető. A K-on -t hamar dobtam. Viszont imádom a k-on openingjét (vagy az az ending-je volt? Már nem emlékszem...)

2022. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!