Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nyári szezonból van olyan...

Nyári szezonból van olyan felkapott, hype anime, ha igen melyik/melyek?

Figyelt kérdés
Ugye előző szezonban a Spy x family volt ilyen hype anime. Érdekel, van-e az új szezonban is hasonlóan felkapott, híres anime, ami nagyon beszédtéma és népszerű már most, pedig még szinte el se indult a szezon, csak pár anime első része jött ki.

2022. júl. 5. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg felkapott anime nincs a szezonból, úgy mint a spy x family az előzőben, viszont rengeteg híres anime fut most ami folytatás és sokan szeretik, pl overlord, dr stone


Ezen kívül régről várt anime folytatások is lettek most amiket nagyon sokan vártak: Classroom of the Elite s02 - Hataraku Maou-sama!! s02

Ezek régi animék, mármint az első évadjuk, sok év után most kaptak folytatást.


Amiről még némi hájpot láttam az ez: Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

2022. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan abból a szezonból még a Tomodachi Game volt "felkapottabb" bár azért nem annyira mint a Spy X Family, de nagyon ajánlom nekem kicsivel(jó lehet hogy inkább sokkal) jobban tetszett a Tomodachi Game.
2022. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
ha jól tudom hamarosan jön a tokyo revengers 2. évadja. NA az majd kap hypeot
2022. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!