Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legvéresebb, legbrutá...

Melyik a legvéresebb, legbrutálisabb anime amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfen Lied
2022. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
corpse party
2022. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A többiek által említett két anime, ha a vérfröcsögés intenzitását vesszük alapul, tényleg nagyon véres. Viszont az Elfen Lied-et és a Corpse Party-t simán végig tudtam nézni a véres jeleneteikkel úgy, hogy nem zavart annyira. Az Elfen Lied-ben bár van lélektan, ez tetszik, ellenben a Corpse Party öncélú vérengzés, nem tetszett nekem.


Ha viszont az elmebaj fokát is, akkor

Happy Sugar Life.

Ez viszonylag véres, olykor gyilkolnak benne, viszont annál elmebetegebb. Ennél elborultabb animét még nem láttam, igaz, nem vagyok annyira haladó animés, még csak kb 160 animét láttam végig.


De ha csak külön részt is meg lehet említeni, ami kissé beteges, és nagyon véres, akkor a Blood-C utolsó epizódja. Attól majdnem elhánytam magam. Az egész hangulata, a tehetetlenség ábrázolása, az emberturmix (bocsánat, de páran emlegették már itt, nem mondanám spoiler-nek), meg az egész, ahogy van, atyaég... Azt az animét elkezdtem nézni, kb a 3. rész végéig, az is véres, de az csak a bevezetője. Az egy kis finom megtévesztés, mármint az első 3-szor húsz perce. Elég csavaros lesz a végére a történet, ahogy látom.

2022. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Blood-C, azért úgy embert szétszakítani meg turmixolni eléggé beleég az ember elméjébe.
2022. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hintalow ***** válasza:

A jó öreg genocyber, és hasonló ovák, abból a korszakból (Violence Jack, Demon City Shinjuku, M.D Geist, Apocalypse Zero, Urotsukidoji Legend Of The Overfiend stb.)

A mostaniak nem igazán tudnak olyan bevállalósak lenni, mint a régiek.

2022. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl nagy anime guru, de az Elfen Lied, Redo of Healer, Mirai Nikki és a Parasyte tényleg brutálisak és elborultak. A legtöbb vért viszont a Hellsing OVA sorozatban láttam, ahol szó szerint már az utcákon is vérfolyam folyt.
2022. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
School Days utolsó része.
2022. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!