Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ki lenne a legjobb...

Szerintetek ki lenne a legjobban hasonlító hangú szinkronszínész Goku hangjára, Lippai László utódjának? Szerintem Haumann Máté tud hasonló hangszínt produkálni.

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Haumann Máté
más
3 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Kerekes József
2022. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy Csifó Dorina.
2022. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell hasonló hangszín, teljesen felesleges utánozni Lippai Lászlót, az ő hangja szerintem egyedi volt. Gokut sokféleképpen meg lehet szólaltatni, pl. a japán és az amerikai szinkron teljesen más.


Másrészt erről a kérdésről is felesleges gondolkodni, mert valószínűleg nem lesz több Dragon Ball anime magyarul, mert a magyarok többsége egész egyszerűen nem tart rá igényt.


Itt a rovatban is folyamatosan az animék magyar szinkronja ellen beszélnek, arról nem is beszélve, hogy ismerve a "tipikus magyar mentalitást", az a színész sok negatív visszajelzést kapna, aki Gokut szinkronizálná. Nem azt néznék, hogy van magyar szinkron, és ez milyen jó, hanem folyamatosan Lippaihoz hasonlítanák, hogy hozzá képest milyen rossz.

2022. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Még el se kezdték készíteni a japánok az új Dragon Ball sorozatot xd


Amúgy nem kell magyar szinkron mert a teljesen félrefordított, cenzúrázott francia szöveget fordítják a dragonballhu.tv oldalról kell nézni feliratosan.

2022. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Seszták Szabolcs
2022. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Babicsek Bernát
2022. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os válaszoló!


Babicsek Bernát tavaly èv vègèn sajnos meghalt.


#3 voltam

2022. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7.:Pont azért írtam.
2022. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgyse lesz olyan hangja senkinek mint Lippainak neki nagyon különleges hangja volt. Tök mindegy hogy milyen hangja lesz annyi a lényeg hogy ne legyen nagyon mély mert az nem illik Goku személyiségéhez, jól tudjon ordítani az átalakulásoknák és fájdalmasan ha olyan rész van, és tudja hozni a "hülye" karaktert amikor olyan rész van.
2022. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DarthRevan20 válasza:
Én Szabó Mátét szívesen hallanám. Lehet meredeket mondtam
2023. júl. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!