Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A sword art online-ba érdemes...

A sword art online-ba érdemes belefogni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva már volt, hogy belenéztem az egyik be de sajnos sokszor nem tudott megfogni.. ti hogy vagytok vele? Nektek bejön? Ha tényleg egy jó anime, amire érdemes időt szánni, akkor melyik évadot érdemes megnézni?

2022. júl. 11. 22:54
A kérdező szavazást indított:
egy kalap sz.r
1x meglehet nézni, ha semmi dolgod nincs
Nézd meg és és az anime műfaj egy nemesebb értelmet fog nyerni az életedben
Nekem tetszett
Elég rosszak
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Nézd meg inkább az Abridget paródiát. Mindenben jobb az eredeti SAO-nál.

Figyelj, az első évad első felének van valami értéke a többi nyeh.

2022. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az első évadot nézd meg, de azzal be is fejezheted, a többit nem muszály nem ad hozzá sokat.

Manapság eléggé közútálatnak örvend ez az anime, bár ehhez hozzá tesz az is hogy az évadjai ugyan az a banánbőr lehúzás mind. Na meg azóta számtalan anime jelent meg ugyan ebben a témában.

2022. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D-Mano ***** válasza:
100%
A Sword art online az az anime, amit minden fórumon fikáznak, közben pedig egy népszerű anime. És méltán az. Nagyot alkotott a maga nemében. Mármint csak az első évad. Nekem nagyon tetszett. A többi évad már csak, ahogy írták is, bőrlehúzás.
2022. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmmm értem, köszi az infókat. Akkor megkímélem magam a szenvedéstől és talán az első évadjába bele tekintek.
2022. júl. 11. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem.
2022. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első évad nagyon jó. Azt legalább nezd meg, alapmű.
2022. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első évad érdekes, a 2-3 ugyan az szinte. Nekem a 4. is tetszett még, ott is elég érdekes volt az alapkoncepció és még úgy is tudtam élvezni, hogy a sztori nem sok újat mutatott.
2022. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, kérdező, hány éves vagy, milyen nemű, és főleg: mi az igényed?

Én középkorú férfiként úntam az első pár részt, így feladtam.

Akkor már inkább

Accel World

Az is virtuális környezetről szól, de annak legalább van hangulata számomra, mivel nem szeretem a fantasy-t, ami a SAO-ra jellemző.

Az Accel World inkább gamer, mint fantasy.

Az Accel World se annyira az estem, viszont jól összerakták, változatos, ötletes, hangulatos.

2022. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az az anime amit divat utálni, de igazából népszerű. Nézz bele, adj neki esélyt- vagy bejön neked, vagy nem- nekem személy szerint tetszett.
2022. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Belenéztem és hát sajnos nem fogott meg valamiért... Túl gyerekesnek tartom ezt az animét. Én inkább a komolyabb hangvételű animéket szeretem. :/


Mindenesetre köszönöm a tanácsokat és a válaszokat is egyben.

2022. júl. 12. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!