Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez a rossz gondolat miért van?

Ez a rossz gondolat miért van?

Figyelt kérdés
Az hogy valaki asszt hiszi azért ítélik el, mert szereti a japán kultúrát

2022. júl. 12. 01:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a k pop fanok is ezt mondják
2022. júl. 12. 01:27
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy. Viszont a koreai és a japán kultúra nem igazán szeretik egymást. Én már csak tudom, mindkettőt szeretem. Japán tradicionalista, Dél-Korea viszont teljesen kapitalista. Bár az amerikai kapcsolat sem tesz jót szerintem Japánnak.
2022. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam igaz de Amerika pénzeli mid 2 országot minket meg senki
2022. júl. 13. 01:30
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Azzal jól em jár senki, sajnos. :)

De Amerikának soha nem lesz akkora tudása mint a keleti népeknek vagy a németeknek. Mindent csak pénzzel képesek megvenni..

2022. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Általában azért, mert ismeretlen vagy számukra szokatlan! Általában (nem szeretnék általánosítani) az emberek az új/szokatlan dolgoktól félnek vagy tartanak tőle, vagy egyszerűen nem fogadják el. Ez miatt kapunk/kapnak annyi rossz megszólítást vagy éppenséggel ezért piszkálják annyira az emberek.


Remélem tudtam segíteni! További szép napot/estét/reggelt!

Üdv: demon_girl666

2022. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy-két tudatlant leszámítva azért én ezt ilyen durván nem tapasztalom, sőt, kifejezetten divat mind az anime, mind a kpop manapság.


Viszont nagyon sok fan is kitesz azért magáért... Régen, 2010-2011 környékén, mikor még a jrock volt a menő azt írtam egyszer egy lánynak, hogy a Dir en grey nekem egy kaptafás, inkább a The Gazette-t szeretem, mire ő ezt nem tudta elfogadni, rögtön jött azzal, hogy há' me' a The Gazette nem az? De volt olyan is, hogy egy másik barátnőmet nem érdekelte a Miyavi koncert, nem is ismerte és travinak nevezte, erre egy másik jrock fan csajszi elkezdi: "mondtad már neki, hogy f.szt a szájába?" No comment azért ez is, megjegyzem Miyavi vállaltan szeret nőnek öltözni. Szóval azért bőven vannak olyan japán / korea fanok, akik tesznek a magatartásukkal ezért.

2022. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!