Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mitől ilyen felkapott meg...

Mitől ilyen felkapott meg magas pontszámú a Yofukashi no Uta című anime? Szerintem eddig egy tök átlagos vámpíros anime tini fiúknak, semmi különleges.

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Más nevében nem nyilatkozok, csak a sajátoméban, hogy nekem miért tetszik:


- gyönyörű grafika, a hátterek csodálatosak

- a karakterek rajzolása egyedinek tűnik. Nem nagyon hasonlít más anime rajzolására.

- a vámpír lány jelleme egészen különös, engem emlékeztet az egyik lány barátomra, aki egy furcsa ember.

- a történet lassan, nyugisan csordogál, de van benne valami érdekes. Talán azért van ez, mert az anime éjszakai hangulata ad neki valami pluszt.


Eddig még csak 3 epizód jelent meg, teljes értékelést majd akkor mondanék inkább róla, ha befejeződik.


Nem vagyok tini már.

2022. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit tekintesz átlagosnak? Mert az animáció pl. átlagon felüli.


A main fókuszban lévő kérdés még nem egyértelmű, de egyébként az animáció és zene elég sokaknak bejött, ami miatt már egyébként is átlag feletti.

Több dologra is ki lehet futtattni a történetet, viszont amit még csak most látunk, az egy új waifu jelölt.


Ennyi, jelenleg ezt pontozták le.

2022. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
szerencsére nem a magadfajta kérdezőcskék döntik el..
2022. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök átlagos, csak van akinek nem számít más a kinézeten, grafikán kívül. A legbugyutább sztoriért is sokan vannak oda ha jól néz ki..
2022. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet csak nekem más az ízlesem, de a Lycoris Recoil főszereplő lánypáros jobban bejön a szezonból, összehasonlítva ezzel a vámpír lánnyal.
2022. júl. 27. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nézd azt..
2022. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!