Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az elhagyott pokémonok miért...

Az elhagyott pokémonok miért nem térnek vissza a természetes élőhelyükre, mint a szabadon engedettek?

Figyelt kérdés

Régen láttam néhány olyan epizódot, melyben elhagytak vagy szabadon engedték az edzőjük a pokémonjaikat. A szabadon engedettek nem ragaszkodnak az edzőjükhöz. Pl. Butterfree, akit Ash a párzási időszakban engedett el. Illetve Greninját is, akihez vissza is tért a Pokémon utazásban, hogy segítsen Lucariónak az edzésben.

Gengart az előző edzője elhagyta (3 évig várta vissza). Ez alatt az idő alatt Gengar sok galibát okozott a kastélyban, mert nem tetszett neki, hogy belakták azt a helyet. Az sem, hogy Ash védte Pikachut, amikor különböző tárgyakkal dobálta meg. Mikor megtudta, mit tett vele valójában az edzője, nagyon megharagudott rá. Később Ash befogadta őt úgy, hogy Gengar odaadta neki a pokélabdát, jelezve, hogy vele akar lenni.

Nem igazán értem, hogy az elhagyott pokémonok miért ragaszkodnak belül az emberekhez, miközben nagyon bizonytalanok velük szemben. Miért nem élik szabadon az életüket?



#elhagyás #Pokémon #szabadon engedett
2022. júl. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Mert az anime lényege a cuki kis lények és nem a logika?

Tudom, ez nem olyan válasz amit keresel, de tényleg nem tudok jobb indokra gondolni. Ez egy mese, ami eredetileg még a játékok reklámozására jött létre, nincs rendesen átgondolt világa :(

2022. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az adott Pokemon jellemétől függ a dolog. Van olyan, aki emberbaráti, más meg nem ragaszkodik az emberhez.


Vagy ott van például a Rakéta csapatból Meowth, aki szinte humanizálódott, miután megtanulta az emberi nyelvet. Nem is lehet már Pokemonnak mondani, csak a származása teszi azzá, egyébként teljesen emberi.

2022. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az volt az írők/készítők ötlete,hogy ez így legyen,és így is lett.
2022. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:
66%
Abban a sorozatban keresel logikát amiben egy 25 ève 11 èves korból nem kilèpő gyakorlatilag hajlèktalan gyerek megküzd boldog boldogtalannal a varázsegerèvel, ès nagyvarosok utcáin rak tüzet ès táborozik le? 😁😂
2022. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen a 25 éven felesleges parádézni, hiszen az anime hetente futott ennyi időn át. Azonban ha az epizódok számát és az eltelt napokat nézzük, akkor kb. 4 év eltelt benne. Egy angol oldalon láttam is, hogy 4 évet idősödött.
2022. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!