Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mindig ilyen gagyi a MondoCon?

Mindig ilyen gagyi a MondoCon?

Figyelt kérdés
Most nem a szervezésről beszélek, azt úgy tudom, hogy ilyen hulladék nem szokott lenni. Ez volt az első Conom és azt hittem, hogy SZÁMOMRA (szóval ez nem egy objektív dolog lesz) érdekes karakterekből azért lesz egy pár, de sajnos csalódtam ilyen tekintetben. Mielőtt valaki mondja, hogy mekkora elitista csicska vagyok, 3 kedvenc animém sorban az AOT, Tokyo Ghoul és a HxH, szóval EGYÁLTALÁN nincs bajom a mainstream dolgokkal. Az MHA nem érdekel, a Narutót pedig gyűlölöm. (Pontosabban a Shippuudent gyűlölöm, de abból is többszáz részt láttam, sima Narutót kedvelem.) Most mindenki vagy Akatsuki vagy MHA, van pár jobb AOT-s is, de nem sokat láttam. Nem akarom leszólni a cosplayüket, voltak nagyon igényesek és szépen összerakottak, nincs bajom azzal, hogy mit szeretnek, mindenki azt szeret, amit akar, viszont mindig ilyen semmilyen (már bocsánat ezért a szóért, nem jut eszembe jobb) a felhozatal? Láttam összesen 1 vagy 2 Kanekit, azért azt hittem a Tokyo Ghoul nagyobb itthon. Kazumát ismerőseim láttak, de én nem, Lelouchról ne is beszéljünk, Naofumi nem egy kedvenc karakter annyira, belőle is csak egy volt, stb. Ez amúgy a haza animés közösségnek a "krémje", a hardcore része vagy ezek csak ilyen a nagyon mainstream 1-2 animét megnézők? Köszi a választ a sok kérdésemre:)

2022. júl. 30. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezeket a szarokat szereted, tényleg nem vagy elitista.
2022. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Covid miatt rengetegen abbahagytak a cosplayt, nem beszelve a magas arakrol.

Nyari sosem volt olyan izgalmas mint az oszi vagy a tavaszi mondocon.


Reszben igazad is van, mainstream animeket kedvelik ott sokan. Nekem mar Naruto tultengesem van.

2022. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

"szóval ez nem egy objektív dolog lesz"

*szubjektív


"viszont mindig ilyen semmilyen (már bocsánat ezért a szóért, nem jut eszembe jobb) a felhozatal?"

Én nem járok, de az emberek olyanok, hogy előbb cosplay-eznek valami recent dolgot, mint régit, vagyis esélyesebb BnHA-t látni, mint HxH-t, mivel az előbbi újabb.


Ami pedig ez alól kivétel (felfelé) az 2 dolog, vagy ami nagyon jó és tényleg a masterpiece felé közelít, vagy pedig az adott közösségre nagy hatást gyakorolt, erre jó példa a Naruto.

Sokan valószínűleg a Naruto-val kezdték, mivel azt még a TV-ben adták szinkronosan. Ha valaki akkor volt ilyen tizenéves, akkor most már felnőtt, és nyilván annak öltözne, aki nagy hatást gyakorolt rá.


És ami kivétel lefelé, ha az újabb évadot elrontották. A Tokyo Ghoul évadról évadra gyengébb lett, így nem meglepő, hogy nem valami népszerű, ahogy a Tate no Yuusha új évada is gyenge lett.

2022. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, azt akartam volna megfogalmazni, hogy generic, csak magyarul fogalmam mi a megfelelője.
2022. júl. 30. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehol egy Rimuru?
2022. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!