Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az alábbi karaktereknek...

Az alábbi karaktereknek mekkora sikere lenne a következő MondoConon?

Figyelt kérdés

Szeretnék az őszi Mondón cosplayelni, viszont olyan karaktert szeretnék, akit sokan felismernek. Az alábbiakon gondolkodom:

-Lelouch

-Keyaru (ezt akarom igazából, de, ha nem ismerik fel, nincs értelme)

-Ayanokoji

-Emiya Kiritsugu

-Shiba Tatsuya

-Satou Kazuma

-Hei (Darker than Black)

Ezek azok a karakterek, akiknek szeretnék is beöltözni, nem is fulladok meg bennük (*khm* Kaneki), viszont nem tudom, hogy melyiknek lenne mekkora sikere, ugyanis, ahogy láttam, a legtöbb cosplayer nagyon mainstream animékből van beöltözve. (Nem mintha ezek nem lennének mainstream animék, sőt, de itthon nem tudom mennyire ismertek.)



2022. júl. 31. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hm... szerintem öltözz inkább Kirának, vagy Kill Bill Gates-nek (egyre megy), garantált sikere van már most is eleve. És nem fogsz megsülni benne. :) Ha nagyon igyekszik az ember, akor felsülni se. Ebben a kánikulában...
2022. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keyaru-val nálam nagy sikert aratnál, mert bírom a srácot.


Az más kérdés, hogy a többiek ismerik-e, vagy bírják-e. Mert eléggé lehúzták az animét, amiben szerepel.

2022. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül csak Leloucht ismerem, szóval egyedül őt ismerném fel.
2022. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem őket, szóval biztosan fel sem ismerném a cosplayüket. 😅
2022. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet nem ismerek.


Ám szerintem egy CP leginkább akkor vonzza a tekintetet, ha minél pontosabban adja vissza az adott karaktert.


Függ az alkattól, arc karaktertől, sminktől, ruházattól, kiegészítőktől és maga a szereplő személyiségének eljátszásától.

2022. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!