Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most néztem végig egy nagyon...

Most néztem végig egy nagyon jó animét és úgy érzem semmi se elég érdekes vagy tud lekötni, hogy nézzem, volt már veled ilyen?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előferdült már. Melyik volt neked az a naygon jó anime?
2022. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*nagyon
2022. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaguya-sama: Love is war.
2022. aug. 7. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:
És ugyanebből a műfajból keresel animét?
2022. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, te te írod ki sorban a kérdéseket hogy hú de zseniális, mestermű, minden szar hozzá képest? Értem én hogy reklámozni akarod, de ez már fárasztó, tolakodó (és annyira nem is nagy szám hogy megérdemelje ezt a túlpörgött rajongást)
2022. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
már vagy 3 kérdést kidobtál erről az animéről, megértettük hogy szereted de mostmár elég lesz
2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
besértődtél mert nincs istenítve amit imádsz? El kell keserítselek: nézhető, de tök átlagos..
2022. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordult. A Fairy Tail után, az volt az első animém. De soriknál többször, pl a The Witcher után. Érdemes lehet teljesen más témából választani, mert akkor talán nem keresed benne az előzőt.
2022. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!