Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan döntöd el, hogy melyik...

Hogyan döntöd el, hogy melyik animét nézd meg, mi alapján választasz?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semmi alapján. Ha meglátok valahol egy képet róla, vagy ha hallom az openingjét valahol, és ha az egy kicsit is megtetszik, akkor azt érzem, hogy hív magához. Bár ez nem csak animékre igaz.
2022. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Karakterek megtetszenek,megnézem a leírást és megnézem kb.az első 2-3 részt. Ha nem köt le, "dobom". De sok volt,amit már egy rész után dobtam.
2022. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet röhejesen hangzik de én általában Tiktokos videókból kapok kedvet egy-egy animehez:) vagy ha valaki ajánlja esetleg openingje miatt én is
2022. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy, hogy megtalálom valahol, pl insta, pinterest, stb. Akkor utána nézek, elolvasom miről szól és belenézek. Aztán ha tetszik, megnézem. 😁
2022. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Csakis kizárólag internet mémek alapján.
2022. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Karakterdizájn. Lehet akármilyen jó a történet, gusztustalan régi animéket nem tudok nézni.
2022. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Különböző internetes felületeken számos beszámolót olvasni. Néha felkelti a figyelmem egy-egy, és olyankor utánaolvasok. Ezen kevésből is kevés marad fenn nálam a rostán, ennek ellenére csak gyűlnek a tervezett megnézendőim, mivel eléggé lassan haladok animékkel, lévén más dolgom is van. (Jelenleg kb 60 animére vagyok kíváncsi, ezek jó részét elkezdtem és félbehagytam, de folytatni tervezem; azért hagytam félbe, mert a rostán fennakadtak időközben azokhoz képest még érdekfeszítőbbek, más szóval ezek közül választok olyat, amit aktuálisan végignézek, addig a többi függőben marad.)

Az ilyen esetek kb felében jónak bizonyult a megérzésem, tetszett az anime. Itt a gyakorin is felkeltette már néhány a figyelmem és a kb a fele be is vált.


Vagy ha arra vagy kíváncsi, mi alapján szűkítem a kört: kinek-kinek mi a kedvenc műfaja, nekem a lélektani, a művészibb, filozófikusabb főként, lazításnak meg az iyashikei / slice of life leginkább, de majdnem minden műfajban találok kedvemre valót, többnyire felnőtt animék közül. A grafika is meg tud ragadni, de nem ez az első szempont.


A történet meg a legutolsó nálam.


A művészi kifejező erő szokott leginkább hatni rám, kivéve, amikor valami lazábbra vágyom, vagy pusztán izgalmasra.


Hangsúlyozom: ritka, ha tudatosan keresek animét magamnak, mivel túl sokszor találkozni leírásokkal a neten, azokból néha megfog egy-egy.


Tehát én többnyire nem tervezek animét keresni (főleg azért, mert más dolgom is van), hanem mindig akad, aminek nehezen tudok ellenállni, hogy utánajárjak, és ekkor rostálok.

2022. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aktuális szezonokról mindig készülnek összegzések, azokba szoktam belenézni, illetve különböző animés oldalakon kulcsszavak/témák alapján. Valamint abból kifolyólag, hogy sok animés videót nézek, a youtube és a tiktok (bár az utóbbi még nem igazán tanulta meg, hogy mit szeretek, mert kevesebbet használom) is fel szokott ajánlani videókat és néha azok miatt kezdek bele.
2022. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a stilisztika és a szinkron része tud bevonni egy animének.
2022. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!