Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Overlord 4. évad?

Overlord 4. évad?

Figyelt kérdés
Üdv. Az iránt szeretnék érdeklődi azoktól akik nézik a most futó 4. évadot hogy minőségbe hozza-e az első évad szintjét? Mert első évad volt legjobb. Második elment, a 3. pedig már csak összecsapott ... volt. Szóval megérné folytatnom vagy ez is olyan gyenge,lapos mint 3. évad?

2022. aug. 9. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, folytasd.
Nem, ne folytasd.
8 szavazat
 1/6 Drakula ***** válasza:
A harmadikban konkrétan elfoglaltak egy egész királyságot. Ezt nem nevezném laposnak.
2022. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet elfoglaltak, de eléggé erőltetett volt a 3. évad. Első évadhoz képest semmi a 3. évad. De most nem ez a kérdés. A kérdés az az hogy hozza-e az első évad minőségét vagy sem?
2022. aug. 9. 18:08
 3/6 Drakula ***** válasza:
Szerintem hozni fogja. Ainz elindult egy új néphez, egy kisebb kisérettel és meg jelent egy ilyen farkas micsodákbol álló sereg akiket valakik küldtek, dehát lesz itt kaland össze esküvés, politika.
2022. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor majd ha lemegy mind a 13 rész akkor lehet belekezdek. Köszönöm a válaszod.
2022. aug. 9. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, egyre jobban beindul. Ha tetszett alapból az Overlord, a 4. évad is be fog jönni.
2022. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Igen tetszett. Első évadot imádtam. Ezért is volt csalódás hogy a 2.ban már esett valamennyit a minőség. De még így is jó volt. De a 3. évad volt eddig a legnagyobb csalódásom, ott már "örültem hogy vége lett" érzésem volt...
2022. aug. 11. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!