Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lehet a címe? Valamikor...

Mi lehet a címe? Valamikor nagyon régen futóban volt egy magyar lány által írt fantasy manga...

Figyelt kérdés

... és úgy emlékszem, azért hagyta abba a neten való publikálást, mert valami külföldi(talán amerikai) cég szerződtette egy újságba(?). Viszont most nagyon rá van kattanva az agyam, szóval muszáj megtalálnom, de sajnos a google nem a barátom.

Egy vörös hajú lány a főszereplő, aki átkerül valami másik világba (talán az apukája miatt), ahol tud varázsolni, meg tüzet idomítani, és egyből belebotlik két srácba, akikkel, ha emlékeim nem csalnak, van egy beszélő állat is...

Kérlek segítsetek, nem bírok addig gondolkodni, amíg ki nem derül mi volt a címe.



2022. aug. 16. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyből a Saigami jutott eszembe, esetleg erre gondoltál?

Rég olvastam így nem tudom a többi stimmel-e, de a vörös haj és fantasy (+tűz?) egybevág :D

2022. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Saigami jut erről eszembe.
2022. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha futólag rémlene a leírás alapján, de a kérdésről nekem ez ugrott be:

[link]


Illetve, van egy másik magyar fantasy mangája, a World Of Esras.

2023. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!