Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek számíthatunk a...

Szerintetek számíthatunk a Netflixtől még több szinkronos animére így, hogy a Kakagurui Ikreket is leszinkronizálták?

Figyelt kérdés
Szinkronellenesek kíméljenek, nem vagyok kíváncsi olyanokra akiknek az animés mivoltuk kifullad abban, hogy tűzzel vassal tiltakoznak a szinkron ellen.

2022. aug. 18. 22:21
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*Kakegurui
2022. aug. 18. 22:22
 2/35 Drakula ***** válasza:
100%

Ugy érted magyarra?

Le lett forditva magyarra a Kakegurui?

2022. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
igen, kapott magyar szinkront.
2022. aug. 18. 22:33
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Remélhetőleg nem. És az is jó lenne, ha a feliratozással is abbamaradnának. Szörnyű, pocsék, gyalázatos amit művelnek. Hatalmas a minőségi esés a korábbi rajongói fordításokhoz képest. Egyszerűen nézhetetlen, amit a magyar netflix fordítócsapata művel. Már alapból az, hogy nem is japánról fordítanak, hanem a szintén okádmánypocsék angolt cincálják tovább magyarra. Hát konkrétan olyan is, mintha valami szöveg duplán ment volna át a google fordítón. És látják, hogy hülyeség, de a droid szinkroncsapat meg képes kiejteni a száján, amit leírtak nekik. Bárcsak ne tennék. Minősíthetetlen... vissza kellene dobni a fordítónak minden munkáját, és kéne találni olyat, aki legalább egy picit tud is japánul. Már akkor sok dolog értelmet nyerne... teljesen összefüggéstelen, amit most csinálnak, nem irigylem azt, aki netflixen csatlakozik be az anime világba.
2022. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Mint mondtam szinkronellenesek nem érdekelnek. És nevetségesek is vagytok akik mindenféle fordítás ellen vagytok. Eddig csak a szinkront volt divat utálni, most már a feliratot is divat utálni, utána volt divat, hogy inkább angol felirattal nézzék az emberek a dolgokat, most már az angol felirat sem jó... akkor meg mit akartok?

Érdekes én mindennek a lényegét megértem akármelyik animét nézem szinkronnal, és felirattal is.

Ha valaki nem képes értelmezni a saját anyanyelvén a dolgokat akkor csak sajnálni tudom.

2022. aug. 18. 23:45
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

Death note miatt lett csak netflix előfizetésem. Imádtam. Többször is újra néztem, néha csak a főbb jeleneteket. Aztán erre pár hónapba levették.. Az egyetlen anime aminek nagyon, de nagyon imádtam a magyarszinkron minőségét, annak ellenére, hogy elég régi.


Azon viszont meglepődtem, hogy a kagegurui kapott magyarszinkront, köszi az infót. Szívesebben látnék sokkal több animet a netflixen, mert elég karcsú a jelenlegi felhozatal.

2022. aug. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Szinkron teljesen felesleges…

Nem vagyok szinkron ellenes, de szerintem a hangulatához hozzátartozik egy animének, hogy japán. Ha le van szinkronizálva nekem olyan érzésem van mintha egy ócska gyerekmesét néznék.



Viszont felirat az lehetne több, minél jobb minőségűek.

2022. aug. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Drakula ***** válasza:
Ja jött a tenken:vérvonal. magyar szinkronos.
2022. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

Én örülnék neki, mert nem vagyok szinkron ellenes, sőt kifejezetten örülnék, ha több anime kapna magyar szinkront, nem csak feliratot. Sok animét láttam, aminek jó és rendesen kidolgozott magyar szinkronja volt.


#4 Én a Netflixen kezdtem (komolyan) animézni, és az ott fent lévő animéket, amiket láttam, angol szinkronnal néztem, mert akkor még nem tudtam, hogy számít. A feliratos véleményeddel többé-kevésbé egyet értek. A Kuroko no basket-ot szerintem jól feliratozták.

2022. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%
Szóval. Aki nem akar rá szinkront az ne mondjon semmit? A magyar szinkronok pocsékok az animékre és ez tény.
2022. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!