Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Honnan lehet rendelni japánul...

Honnan lehet rendelni japánul mangát viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Olyan oldalra gondolok mint amilyen az animeland, csak nagyobb választékban. Lehetőleg magyar weboldalak a szállítási költség miatt.

2022. aug. 21. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nagy választékú magyar oldal nem nagyon van. nincs olyan nagy fizető közönsége ezeknek magyarországon, és még kevesebb olvasna ilyesmit eredeti nyelven. én azt ajánlanám, hogy a fromjapan proxyoldalon nézz körül, minimális a szolgáltatási díjuk és ha ügyes az ember, egész sokat lehet spórolni rendeléskor. díszdobozos japán mangákat (10-20 kötet között) szoktam olyan 20ezerért beszerezni onnan.
2022. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Vicc nélkül mondom, Japánban élőket pl magyarokat kérj meg, hogy szedjék össze a shinkanzen-eken felejtett mangákat, csak a postaköltséged bánja. (Sokan direkt hagyják ott, megveszik és nem akarják tárolni, kivéve aki rajongó.) Meg az időd bánhatja esetleg, azonban valszeg így olcsóbb, viszont bizonytalan, mikor ér rá valaki felszedni ilyeneket és postázni számodra. Valamit valamiért. ;)
2022. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez... több oldalról is problémás.

Egyrészt, ismeretlen ember miért mászkálna az amúgy nem ingyenes Shinkansennel? Puszira? Ez kicsit ilyen... furcsa elvárás. Csak ezért beszélni emberekkel nekem ilyen kihasználás szintű.

Aztán ez nagyon hit-or-miss dolog. Ha egy történetet akarsz elolvasni, akkor nem ideális, ha megvan a 4-es és a 17-es kötet, aztán ennyi. Nyilván azért keres nagy választékot, mert vannak ötletei, hogy mit keres.

A harmadik dolog, ez lehet csak az én hülyeségem, de ez egy ottani szokás. Az ottani közösség nem azért csinálja, hogy nagy mennyiségben exportálják őket. Nekem kicsit olyan hatása van, mintha a sok helyen lévő ingyenes "mini könyvtárakból" vadásztatnád össze magadnak külföldről a könyveket.

2022. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!