Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan nézne ki egy ilyen...

Hogyan nézne ki egy ilyen képességű karakter a my hero academia-ban?

Figyelt kérdés

Ugye ott mindenkinek hatással van a kinézetére a képessége pl: hajszin, alak stb.

Mikyen hatással lenne egy karakter kinézetére az "írás" képesség.

Tehát ha mondjuk ráirja egy ajtóra hogy open kinyílik vagy képes letrehozni élőlény szerűségeket, teszemazt leirja hogy monster és a betűk életre kellnek.



2022. szept. 25. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ne abba az animébe rakjuk bele! Kérlek!


Annyira menőn nézne ki, ha hosszú haj, magas, hosszú fekete köpeny, rosszfiús laza személyiség,

és szemüveg, de csakis vékony kerettel.

2022. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Phu, hát ez egy elég jó képesség, de én ezt inkább komolyabb embernek adnám (ha én lennék Horikoshi). Ha ismered a Bongou Stray Dogs-ot, akkor tudod ki az a Dazai. (ha nem: [link] Szerintem nagyon jól nézne ki, ha ilyen lenne (link), csak hosszabb hajjal (de a színe megmarad). Hosszú barna haj, barna ballonkabát, bekötözött kezek, (de csak kezek!) fekete nadrág, mellény, +ing. Ja és egy nagy zöld nyaklánc. Itt igazából szerintem mindegy, hogy fiú a karakter, vagy lány, mert ez mindkét nemnek jól állhat. A személyisége talán kicsit olyan mint Todorokié: visszahúzódó, nagyon okos, és erős. De a barátaival szemben sokszor megnyílik, így lehet látni, hogy kedves, és barátságos is.

Hát, ennyi lenne. Lehet, hogy egy kicsit sok, bocsi😅

2023. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tehát létre akarsz hozni egy Sai-t a My hero akademia-ban konkrétan?
2023. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!