Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Számodra melyik a jobb "cuki...

Számodra melyik a jobb "cuki lányok, cuki dolgokat csinálnak" anime?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Non non biyori
Gochuumon wa Usagi Desu ka?
Egyéb ( válaszban leírom)
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Lucky star
2022. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minami-ke, átmásolom, most írtam egy másik kérdésnél:

nemrég akadtam rá, végre egy igazán vicces slice of life vígjátékot is látok. :) (Bár sokfélét szeretek.) Nagyon megkedveltem, főleg Kana-chan-t, a szeleburdi csajszi karakterét! :)) Elképesztő kifejezően van megrajzolva Kana-chan, telis-tele változó érzelmekkel az arcán, mimikáján, testbeszédén. Chiaki épp az ellentéte.

Három iskoláslány élete kerül bemutatásra, szülők nélkül élnek, nincs kifejezett története, helyzetkompikumra, és jellemkomikumra épül, inkább epizodikus, főleg iskolai életre, osztálytársakkal való kapcsolataikra épül.


Lucky Star: nekem nem annyira jött be, de nem rossz.


Acchi Kocchi: kisiskolások játékát mutatja be a sorozat. Fiúk-lányok, ha ez is megfelel. Szintén moe.


Candy Boy: nem tudom, miért "boy" a címe, 7x15 perces, az első 3 részt láttam, de már tetszik. Kamasz ikerlányokról szól, kedves, aranyos slice of life / iyashikei, már-már szerelem szintjén kedvelik egymást. Van egy lány rajongójuk is. Súrolja a leszbi, shoujo-ai műfajt, de inkább ecchi, és moe.


12-sai Chiccha na Mune no Tokimeki: kismamaszok első szerelmi élete, plátói szerelmek.


Hanamaru youchien: óvodai történet.


Usagi Drop: elárvult óvodás kislány nevelése, örökbe fogadása, ez inkább otthoni történet.


Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu: félénk, cuki, moe kamaszlány a főszereplő, aki fokozatosan felbátorodik és barátokra lel.


Ichigo Mashimaro: csak az első részét láttam, elbizonytalanodtam, tovább nézzem-e, bár nem tánik rossznak. Moe anime, cuki lányokról.


K-on! : Zenélni nem tudó moe, cuki lánykák zenekart alapítanak. Nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle.


Binchou-tan: 12x10 perces kodomo, azaz kicsiknek készült, de annyira igényes a rajzolása és mivel erkölcsi tartalma is van, felnőttek is megtekinthetik. Csak a főszereplő, aki amolyan chibi stílusban, uniszex módra van megrajzolva, a többi gyerekszereplő egyértlemáen fiúk és lányok. Arról szól, hogyan játszanak, barátkoznak, fogadnak be kiskutyust, valamint a társadalmi különbözőségeről, egy gazdag lányka hogan barátkozik az erdőben magányosan élő Binchou-tannal.

Binchou-tan gyönyörá erdei környezetben él, bár van 1-2 furcsa pontja, pl a nagymamája miért nem neveli és miért csak ritkán látogatja... Binchou-tan önmagát tartja el, láthatóan pedig még 10 éves se lehet. A "SAS légitársasággal" repül a városba melót szerezni magának, ott fut össze egy másik kislánnyal, álláshirddetésekre, alkalmi melókra vadászva. Van, ahol egyzsák rizsért dolgozik. Szegénységben él, mégis vidáman.


(Még esetleg a Love Live idol csapatépítő animét ajánlhatom.)

2022. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:
Nekem ilyen tèmában az Aria sorozat, a Yuru camp, Hibike Euphorium, Amanchu!!, ès a Show by Rock ami bejön 🙂
2022. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Non Non Biyori-t,gyönyörű ábrázolások vannak benne,kiváló karakterek. :)
2022. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!