Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jujutsu Kaisen, nem értem, miért?

Jujutsu Kaisen, nem értem, miért?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Jujutsu Kaisen filmet és abban Suguru Getot legyőzi Yuta Okkotsu, és a végén Gojo megöli.

De az anime elméletileg később játszódik és ebben életben van Suguru Geto. Hogy lehetséges ez?



2022. okt. 10. 18:55
 1/7 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Ez bonyolult és nem tudni, mivel az igazi Geto eleve hallott, akit mi látunk az animében az a Geto testét megszállt Kenjaku, mivel Kenjaku CT-je kimutathatatlan így még Gojo hat szemét is képes átverni.
2022. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki az a Kenjaku?🥹
2022. okt. 10. 22:04
 3/7 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Ő a Jujutsu sámánok aranykorából vagyis Sukuna korából való Jujutsu sámán, mindig más testében élt több mint 1000 éven keresztül és most Geto a gazdateste, többet is mondhatnék de az már spoiler-es.
2022. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg Mahitorol van valami informacio, és hogy igazából ennek a szervezetnek ki a vezetője?
2022. okt. 11. 13:40
 5/7 AlexKieninger ***** válasza:
A szervezett vezetője Kenjaku (Geto), Mahito egy átok akinek az az álma, hogy az átkok egyenrangúak legyenek az emberekkel. Ja és egyébként nem véletlen hogy Itadori képes Sukunának ellenállni.
2022. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet tudni, hogy miért all ellen neki, valamint Sukunat miért csak Fushigoro érdekli?
2022. okt. 11. 20:24
 7/7 AlexKieninger ***** válasza:
100%

Kenjaku megerőszakolt egy nőt 9 szer egy átokkal (de ez zavaros mert lehet ő maga erőszakolta meg és Itadori Jin)

Ebből született Itadori Yuji, direkt Sukuna gazdatestének tervezték ebből a szenvedésből született ezért ilyen erős, a nemi erőszak tiszta rosszindulat, Sukuna a neve jelentése rosszindulat, kegyetlenség ez egy fajta előrejelzés. Fushiguro teljes rejtély miért kedveli ennyire, szerintem valamit lát benne, potenciált vagy tehetséget, ráadásul Fushiguro az Toji fia aki az egyik legendás Jujutsu sámán

2022. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!