Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Linkelnétek anime OP és ED...

Linkelnétek anime OP és ED video gyűjtemény oldalakat (pl youtube)? Teljes másfél perces EREDETI videókból összerakva.

Figyelt kérdés
Eredeti alatt azt értem, amelyek a megfelelő animékben találhatóak. Sajnos eddig csak olyanokat találtam, amelyekben csak állóképek, esetleg valami amatőr video effektek láthatóak.

2022. okt. 13. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy mivel eredetit kérek, a félreértés elkerülésére írom:

NEM AMV-ket kérnék!

2022. okt. 13. 18:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Crunchyrollnak van egy k*rva nagy listája.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRe9ARNnYSY41I4NXMtfH..

2022. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves tőled előző, felpontoztalak, köszi! :)


VISZONT, ELNÉZÉST, HIÁNYOSAN írtam ki a kérdést!


Valójában olyat ekresek, amely NEM playlist,

hanem egybefüggő videó, ugyanis le szeretném szedni... És hát egyenként 15+ darab másfél perces vidit leszedni, hát... macerás, hát ha még többről volna szó...


Tényleg bocsi, hogy elfelejtettem elmíteni ezt a kitételt.


Tud valaki ilyet, egy videóban? Legalább 15-20 perces ilyen egybefüggő videót?

2022. okt. 14. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy pontossan arra gondoltál, de ha arra, hogy egy videóban sok anime op lejátszása van akkor miért nem írod be a youtube-ba hogy anime op mix?
2022. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már említettem itt:

"Sajnos eddig csak olyanokat találtam, amelyekben csak állóképek, esetleg valami amatőr video effektek láthatóak."

2022. okt. 15. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

megfelel ez a videó?

https://www.youtube.com/watch?v=KeGctT6lJCU&ab_channel=Kuma

olyan amilyet mondtál?

2022. okt. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves tőled is, előző, de sajnos ez se ilyen, mivel ez nem tartalmaz teljes, másfél perces hosszukban openingeket, endingeket sajnos. Hanem csak násodpercekből vannak összevágva.


Sajna youtube-n még nem akadtam olyanra, amiket keresek. Se sehol eddig. Szóval az első által mutatott remek volna, mivel teljes másfél perces op/ed -ek gyűjteménye, csak az sajnos playlist.


Egyetlen adott videóban -pontosabban videónként- kellene sok ilyen számomra EGYBEN, amely videó legalább 20-30 percnyi, de a lényeg, hogy adott anime OP, vagy ED legyen ott a teljes, eredeti, művészi, másféle perces változatában.


Példa:

elkezdődik, mittudomén, a Death Note endinggel, VÉGIGmegy a másfél perc. Utána mondjuk One Piece opening VÉGIG másfél perc, ez volna a videó 3. perc. Azután folytatódna az adott video, mondjuk az Ao Haru Ride animesorozat openinggjével, és már a videó 4 perc 30 másodpercánál tartunk körüölbelül.


Ez csak egy finktív példa volt, ráadásul ugyebár adott anime franchise, vagy akár konkrét évadon belül több eltérő opening, vagy több különböző endinget is készítettek már hivatalosan, pl a Death Note-nak nem egyetlen endingje van és nem egytlen openingje.


DE NEKEM AZ MINDEGY, hogy mely animékből mely op, vagy mely ed kerül bele adott videóba. Csak legyen adott videóban teljes másfél perces változatában az adott op, vagy ed. Egyelten adott videóban és nem playlist-en.


Köszi előre is, ha valaki tud ilyet linkelni, akár youtuibe, akár máshonnan.


És köszönöm az eddigieknek, hogy próbáltak segííteni. :) Mégha nem is erre gondoltam, amiket írtatok eddig.

2022. okt. 17. 14:54
 8/8 A kérdező kommentje:

*másféle -> másfél (perces).

(Elírtam.)

2022. okt. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!