Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem yuri/yaoi animékbe vannak...

Nem yuri/yaoi animékbe vannak canon lgbt karakterek?

Figyelt kérdés
Én eddig max transz karaktert láttam mellékszerpbe de meleg/leszbikus karakter még nem.

2022. okt. 23. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Dragon Ball Z végén van egy meleg karakter, aki nyíltan kifejezte a tetszését Trunks és Goten iránt:


[link]

2022. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: Sailor Moon.


Vannak benne leszbikus és meleg karakterek is.


Sőt, a Crystal alapján Usagi is biszexuális, mert eléggé olvadozott, mikor először megpillantotta Rei-t (Mars tündér). Illetve az sem zavarta, amikor Haruka megcsókolta.

2022. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Psycho Pass, van benne két leszbikus karakter

Birdie Wing, nincs hivatalos yuri tag, miközben elég nyilvánvaló, hogy van valami a két főszereplő csaj között

Inari, Konkon, Koi Iroha - az egyik mellékszerepben lévő csaj meleg, még ha ez eleinte nem nyilánvaló

Shinsekai Yori - Két szereplő is biszexuális benne legalább, és van benne meleg is.

Blue Period nem tudom, hogy mennyire számít, mert nem tudom, hogy csak crossdresser, vagy transz is. Viszont egyértelműen nem hetero a karakter.

Ha a transzok nem számítanak, akkor így ennyi jut csak az eszembe.

2022. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tenkuu Shinpan elvileg nem Yuri anime gyakorlatilag meg csak nézd meg egyszer 😂 full Girls Love
2022. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!