Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Luffy G5-ben le tudná győzni...

Luffy G5-ben le tudná győzni Gokut?

Figyelt kérdés

Régen kérdés sem volt, hiszen Goku bolygókat is el tud pusztítani, annyira erős, hogy kevés karakter van egyáltalán bármilyen animéből, aki fel tudná venni vele a harcot. De a Gear 5 szerintem mindent megváltoztat.

A legnagyobb probléma a kamehamaha volt, azonban Luffy már képes lenne gumivá változtatni, vagy akár visszaküldeni egyenesen Gokura. A fizikai támadások haki nélkül pedig nem érnek semmit Luffyn, hiszen nem tud megsebeződni, csak megnyúlik.

Mindennek teteljében szerintem Még nem tudná legyőzni Gokut, de ha a G5 mesterévé válik és legyőzi az időkorlátot, akkor már komoly esélyei lesznek. Mi a véleményetek?



2022. okt. 27. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
8%

A One Piece-t nem követem, legutoljára azokat a részeket láttam, amikor Sanji-t házasságra akarták kényszeríteni. Az alapján Luffy ereje nem mérhető az ultra ösztönös Gokuéhoz.


Illetve, most jut eszembe, hogy volt egy anime amiben közösen szerepeltek, tehát Goku, Toriko és Luffy. Érdemes lenne azt megnézni ez ügyben. Bár Goku ott még csak az SSJ3-ra képes.

2022. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Ember Luffy G5-ben max egy kisebb bolygót tud elpusztítani Goku kisgyerekként a King Piccolo Sagaban egy közepes méretű bolygót tudott volna. Luffy egy egyszerű ember aki megevett egy démongyümölcsöt ettől még akkor se lenne olyan szinten mint egy földönkívüli szuperharcos ha egy univerzumban léteznének. A DB verse amúgy is sokkal erősebb mint a legtöbb shonen verse még Krillin vagy Tien sőt még talán Yamcha is simán elpusztítana jelenleg egy galaxist.
2022. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!