Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira vicces volt egy anime, hogy szinte az egészet végigröhögted könnyes szemekkel, hasadat fogva, asztalt csapkodva, ha igen mi volt ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
2022. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D-Mano ***** válasza:
100%

Nem végig, de sokat nevettem rajtuk:

Prison school

Grand blue

Kaguya sama

2022. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
one piece
2022. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak most láttam meg e kérdést, de épp az imént egy másik kérdésre erről írtam. :) Inkább bemásolom:


Minami-ke, ennek bár nincs tényleges története, epizodikus, viszont nagyon stílusos vígjáték, annyira aranyos és vicces, imádom. :) Főleg Kana-chan-t, ahogy az arca, haja meg van rajzolva, annyira kis cuki lököttke. :) És telis-tele érzelemmel az arca, az érzelmek széles skáláját rajzolták az arcára. :)


Ennyit még nem röhögtem animén, mint a Minami-ke -n (valahol a 7. résznél tartok), csak ezen kívül még az Angel Beats-en, csak utóbbi ugye meg vegyes hangulatú, megrázó és vicces egyszerre az Angel Beats.

2022. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Hát amiken konkrétan hangosan röhögtem így visszaemlékezve:

- Cromartie High School

- Good Luck Girl

- Seto no Hanayome

- GTO

- Grand Blue

- Asobi Asobase

2022. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sakurasou no pet na kanojo. (Ecchi vígjáték.)
2022. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

GTO

Gintama

2022. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!