Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Epic komolyzenék animékben,...

Epic komolyzenék animékben, neked melyik a kedvenced, belinkeled?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ambient jellegű is lehet,

ami hasonlít a kamara zenére?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1196..


Ezeken kívül az alábbi animék OST-jére egész nagy arányban jellemző a kamarazene (ha jól rémlik), nyilván ne az openingre gondolj és ne az ending-re, mert azok többnyire könnyűzenei dalok az animékben :


Ergo Proxy (sötét hangulatú zene, lehet h szintetizátor is van benne, nem melékszem, viszont ambient jellegű),

Kokoro Connect (elég vegyes hangszerelésű, van, amikor kamarazenei, aztán van szintetizátoral készült dark-ambient szám benne több is, és jazz hangszerelésű),

Arashi no yoru ni (ez kifejezetten kamarazenei, bár ne ma kedvencem, de egész hangualtos zene),

Binchou-tan (mint az előző),

kimi ni todoke,

gakkou gurashi,

boku dake ga inai machi


Animeaddicts.hu oldalon ezeket meg lehet hallgatni, de, mondom, hónapokkal ezelőtt hallgattam ezeket utoljára, lehet h nem mind ambient / kamarazenei. De tetszeni tetszettek.

2022. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hibike Euphonium OST . Szerintem abban van kamarazene bár nem értek hozzá.
2022. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] kettes válaszoló voltam
2022. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!