Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sürgősen kéne egy slice of...

Sürgősen kéne egy slice of life anime mondanátok?

Figyelt kérdés
Ma este meg is nézném. Lehyen slice of life, nem baj ha nem hires, lehet benne romantika is, viszont ne csak lányokrol vagy ne csak fiukrol szoljon, legyen mindkettobol benne, lehetoleg dolgozzanak ne suliba jarjanak
2022. nov. 8. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Wotaku ni Koi wa Muzukashii - huszonéves otakuk párkapcsolata, dolgozó felnőttek mind.

Net-juu no Susume - ez nem tudom, hogy mennyire fog megfelelni neked, mert épp arról (is) szól, hogy a főhősnő besokkal, és a felhalmozott pénzével egy ideig neet üzemmódra vált. Viszont a srác dolgozik.


A suli alatt azt a középsulit érted, vagy az egyetem is ki van zárva?

2022. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kozepsulira gondolok, a wotakoit lattam a masikat nem, szoval koszonom
2022. nov. 8. 22:51
 3/6 A kérdező kommentje:
a net-juu no susume happ enddel vegzodik? osszejonnek a szereplok?
2022. nov. 8. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh, emlékeim szerint, bár egyértelművé teszi a történet, hogy össze tartoznak, a csókig nem jutnak el. Viszont, akkor ha csak a középsuli van kilőve, akkor tudnék ajánlani még párat:

Genshiken - egy klubba járó egyetemistákról szól, az elején van egy fix pár, de a másik is létrejön idővel

Josee to Tora to Sakanatachi - egy tolószékes lány, és egy egyetemista srác szerelme, mindketten huszonévesek

Nem romantikusak (vagy legalábbis az elsőben van, de abból az első évadban ami kijött, nem történt semmi), és vannak benne gyerekek is:

Deaimon, Kakushigoto, Hinamatsuri. Mindegyikben a (pót)apa és lánya viszony a fontos.

Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue - felnőtt, társaságkerülő író, és egy macska története. Illetve arról is szól, ahogyan a kisállatnak köszönhetően megismerkedik másokkal.

De ha fontos a romantikus szál, akkor az első kettő az még, ami esetleg megfelelhet neked. És happy end a végük.

(Első voltam)

2022. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, elfelejtettem, Uramichi Oniisan, bár ott megint nem a romantika van a középpontban. Egy rakás felnőttről szól, akik úgy dolgoznak egy gyerekműsorban, hogy többen utálják a melójukat, meg az életüket.

(Szintén első.)

2022. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szepen!
2022. nov. 8. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!