Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit jelent a Jojo Reference?

Mit jelent a Jojo Reference?

Figyelt kérdés
Mit tesz? Vagy mi a jelentősége? Tesóm is nem rég kezdte el az animét és gondolkoztam rajta hogy már én is megnézném, és ahogy utánna néztem az animének egy csomó helyen látom ezt. Előre is köszönöm ha valaki válaszol!

2022. nov. 28. 21:26
 1/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Vélt vagy valós utalás a JoJo’s Bizarre Adventures animére/ annak egy adott jelenetére, karakterre, világával kapcsolatos dologra stb-stb. Mivel kb minden is van az animében ezért szinte bármilyen random dologra rá lehet mondani ,hogy “JoJo reference”. Persze van amikor egy anime ténylegesen utal a JoJo-ra s nem csak belelátni lehet; YouTube-on sok ilyen összeállítást találsz ezért is fogalmaztam úgy ,hogy “vélt vagy valós”.
2022. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy meme.


Persze lehet, hogy valódi reference is, de általában a normiekat parodizálják ezzel a kijelentéssel.


Szokták ezt még a Breaking Bad-el kapcsolatban is használni… Például bármiben szerepel Mexikó, akkor rámondják poénosan, hogy ez egy Breaking Bad utalás.


Paródizálva ezzel azokat a rajongókat, akik sokszor mindenre rámondják (nem poénból), hogy egy utalás, mivel műveletlenek és csak az adott sorozatból/animéből ismerik azt a dolgot, amire azt hiszik hogy egy utalás.

2022. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!