Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animék, ahol a főszereplőn...

Animék, ahol a főszereplőn kísérleteznek/tek (pl.:a tudósok, vagy maga a főszereplő egyik családtagja)?

Figyelt kérdés

Amit eddig láttam:

- Seraph Of The End

- Elfen Lied

- Black Fox

- Spy X Family

- Vanitas No Carte

- Fullmetal Alchemist

- Assasination Classroom

- Charlotte

- Made in Abyss

- Ajin


Nem tudom, hogy ez mennyire beteg, de egyszerűen imádom az ilyesfajta animéket.

Köszönöm:)



2022. dec. 11. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, a Darling in the Franxx-ot és a Gokukoku no Brynhildr-t is láttam!
2022. dec. 11. 21:21
 2/9 anonim ***** válasza:

MONSTER

Akira

To Aru Kagaku no Railgun

To Aru Majutsu no Index

Durarara!!

Mardock Scramble (többé-kevésbé)

2022. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak aza jó ha a főszereplőn? A noblesse lényeges, de nem főszereplője is kísérleti alany volt. [link]
2022. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi kérdésem lenne, hogy a To Aru Majutsu no Index-ben pontosan kicsodán kísérleteznek? Mert azt már régebben a feléig láttam, de azóta nem néztem tovább, viszont nem rémlik, hogy lett volna benne.
2022. dec. 12. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a szereplők nagy része, mint a Railgunnak, ugyanabban a városban, van benne bőven karakter, akiken kísérletezten/nek. Átfedés is van a Railgunos történetekkel Touma szemszögéből.
2022. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. dec. 13. 08:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Classroom of the elite
2022. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

S P O I L E R ! !


Chainsaw man (épp most fut, implantátumos),

Akira (az Akirát eddig senki se említette? Klasszikus emberkísérletes anime egyébként, a 80-a évekből),

Tokyo Ghoul (mintha ezt se említette volna eddig senki egyébként, pedig közismert a témában, a főszereplő srácba beültetnek valamit az egyik idegen fajból),

Accel World (az Elon Musk -féle tranhumanista neuralink alkalmazása, gamer anime),

Gunslinger Girl (elmeprogramozás),

Fractale (klónokat áldoznak fel),

Psycho-Pass (többek között hasonló kísérletek, mint a Fractale -ban, és transzhumanizmus - gépember / emberben implantátum),

Inuyashiki (transzhumanizmus - gépember / emberben implantátum),

Furi Kuri (a 2000 évekbeli változatot preferálom, de minden változata gépiesített emberről szól, implantátumokról, azaz transzhumanista, de egyébként ez egy blődnek ható abszurd vígjáték),

Blood-C (elmeprogramozás, ld a főhős "apja"),

Hybrid Child (shotacon beütésű shounen-ai, de elsősorban romantikus és egy kissé filozófikus),

Kamisama ni natta hi (Ez is Maeda Jun rendezte alkotás, mint a Charlotte, bár a Natta hi nekem kevésbé tetszik).


És bizonyos értelemben a

No.6 animében is, ha a bechippelés annak számít.

2022. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosítom előző hozzászólásom, az Akirát már említették, míg a Tokyo Ghoul-t mások még nem.
2022. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!