Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki látta, annak mi a vélemény...

Aki látta, annak mi a véleménye az új Dragon Ball Super: Super Hero anime mozifilmről? (spoiler!)

Figyelt kérdés

Most már elérhető a Blu-Ray kiadás, ma hajnalban néztem meg, és rendesen felpörgetett. Érdekes módon nekem a Goku vs. Vegita harc tetszett a legjobban, noha ennek a filmnek nem ők voltak a főszereplői. Az, hogy normál formában harcoltak, és nem volt sem szuper csillagharcos, Ultra ösztön stb... átváltozás, talán adott egy kis pluszt a jelenetnek. Olyasmi volt, mint a Dragon Ball Z-ben, amikor még nem voltak átváltozások (leszámítva az Oozaru átalakulást).


Gohan Beast formája és Piccolo Orange formája is jó lett!

Sajnálom viszont, hogy Cell Max nem kifejlődött állapotban harcolt.


Ti mit gondoltok?


2022. dec. 19. 14:32
 1/2 Dnumiru ***** válasza:
Piccolo végre ragyogott mint,régen Dragon Ball Z-ben. Ideje volt már hogy, másnak is legyen formája mint csillagharcosoknak 😮‍💨 (Igaz nagyon Hulk jutt eszembe de, végül elfogadtam hogy, jobb mint a semmi.) Son Gohan hát ő mondjuk meh.. Nem jött át annyira az új formája. Inkább Vegeta pusztítás istene formáját várom már.
2022. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegita pusztítás formája Ultra Ego-nak nevezik.
2023. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!