Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lovely Complex volt a legjobb...

Lovely Complex volt a legjobb romantikus anime anno az Animax-en?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ha az volt az egyetlen, amit adtak, akkor kizárásos alapon.
2023. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nana-t is adtak, az sokkal romantikusab volt
2023. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a legjobb Anime RomCom a Lovely Complex. A manga amúgy sokkal több mindent elmesél, innentől SPOILER!



többek között azért van utalás rá, hogy "felnőttes dolgokat is csinálhattak". Az egyik fejezetben szegény Risa konkrètan vizuálisan is elképzeli, ahogy Otani megcsalja egy olyan lánnyal, akinek nagy mellei vannak, és még meg is jegyzi, hogy neki nincsenek egyáltalán (hát, az élet nagy problémái ezek xD) . Otani, sajnos vagy nem, továbbra is ugyanolyan hülye marad, mint volt. XD Abszolút nem ért a női lélekhez, úgyhogy nem olyan rózsaszín tejfel a kapcsolatuk később sem. A történet ott fejeződik be, hogy az első egyetemi nyári szünetüket töltik, ahol Otani már megint megvillantja a hülyeségét, ugyanis képes volt elfelejteni Risa szülinapját és az első évfordulójukat egyúttal. XD


Picit csalódtam, mert ez nem olyan kerek befejezés, mint az anime adaptáció (ami szerintem tökéletes volt). De biztosan megunta az írónő és nem tudott volna már mit kihozni belőle.


Meg igazából csak ennyi volt a lényege, az első nagy szerelem. De amekkora fafej tud lenni ez az Otani, simán nem hiszem el, hogy Risa kibírta volna ezt egész hátra lévő életében. XD Ennek ellenére volt jó pár nagyon cuki jelenetük is még.

2023. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát ott volt még a Nana és a Méz és lóhere, nekem ezek romibbak voltak.
2023. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Nanával vannak problémáim már a mangától nézve és a Rómeó pedig eléggé katyvasz, úgyhogy kizárásos alapon valóban legyen az LC.

A Nana nagyon-nagyon jó lett volna... De sajnos ott ásta el magát már a manga, amit Hachi-val leművelt és utána szétborult minden. Onnantól émelyegtem tőle. :(


35/F

febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!