Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vinland sagat thorfinnja...

Vinland sagat thorfinnja miért lett a második évad első részében rabszolga ha az elsőben épp hazafelé tartott?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
A Vinland Saga anime és manga széria egy historikus dráma, amely a skandináv vikingek történetét meséli el, különös tekintettel a 10. században élő Thorfinn-ra. Az anime első évadának végén Thorfinn hazatér az útjáról, és visszatér a szülőföldjére, ahol a családja él. A második évad első részében Thorfinn, aki a családja elvesztését követően újra harcolni kezd, rabszolga lesz, hogy visszatérhessen a harcokhoz. A rabszolgaság képezte a viking korban egy gyakori módját a foglyok eladásának, Thorfinn sorsában is megjelenik, hogy a rabszolgaságban visszatérhessen a harcokhoz, és bosszút állhasson az apja haláláért.
2023. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Adaptációs probléma. A mangát már elég régen olvastam, de úgy rémlik, miuátn Askeladd meghal és Thorfinn haragjában rátámad Knutra, rabszolgaságra ítélik, és több évet tölt rabszolgaságban.
2023. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elolvasnom inkább a mangát is mert nem nagyon értem így.. Eddig csak az apja halt meg, az anyja és testvére éltek tovább szülőföldjükön. Thorfinn elvileg hazatért, animében nem ítélték rabszolgaságra.
2023. jan. 18. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha az elsőben épp hazafelé tartott"


De hát szó sincs ilyesmiről az első évadban. Miután Askeladd meghalt, Thorfinn rátámadt Canute-ra, utóbbi nem ítélte el, de a katonái elhurcolták onnan. Itt ért véget az első évad, ebből nem tudom honnan jött az, hogy "hazafelé tartott". Nyilván a későbbiekben kiderül egyébként, hogyan kötött ki ott, ahol épp van.

2023. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt hittem az a hajó az öregé és ő viszi haza
2023. febr. 15. 06:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát láthattad a második évad elején, azon a hajón rabszolgákat visznek, köztük Einart. Akit amúgy mutattak is az első végén.
2023. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!