Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mangák és animék, amik ÉLŐSZER...

Mangák és animék, amik ÉLŐSZEREPLŐS formában is ugyanolyan sikeresek lennének, mint amúgy?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sailor Moon és a Haikyuu musical versiója nagy siker, előbbiből film sorozatot is készült.
2023. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lennének? Léteznek. Léteznek jobban és rosszabbul sikerül úgynevezett live action-ök.

Számomra a Death Note 11 részes változata tetszik live action-ben, de a 2x2 órás is egész jó lett.

Yakusoku no neverland: kifejezetten jó lett a live action, bár a manga változat asszem tovább nyúlik történetben egyébként.

Usagi Drop: gyereknevelésről szól, remek live action.


Barátságról, szerelemről szólóak:


Isshuukan friends: jó lett! Jobb, mint anime változatban.

Ao Haru Ride: anime és live action-ben is imádom.

Itazura na kiss animéből thai, koreai live action-ről tudok, a délkoreait imádom, Jangnanseureon Kiss néven futott.

Kimi ni todoke: remek live action.

Koizora: ez is tetszett, ez egyébként mangából van.

Koukou debut: ez is mangából.

L-DK: szintén.

Nana 1 + 2: animéje is van, tetszett ez is.

Kuragehime: van animéje, a 2014-es két órás live action-t láttam, az tetszett is, de létezik kb 2018-ban megjelent live action sori változata is, nem ismerem azt.

Orange: kiváló live action. Van animéje.

2023. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D-Mano ***** válasza:

Nekem az Itazura na kiss*, a Boys over flowers, a Great teacher Onizuka és a Gokusen japán élőszereplős változata is jobban tetszett, mint az anime változatok, azokat félbe is hagytam.

A Prison school élőszereplős változata is jó, de érdemes azzal kezdeni, mert abból az anime durván jó, és utána már gagyinak tűnne az élőszereplős.

A Liar Game élőszereplőse is jó (abból is a japán változatot láttam)


*japán élőszereplős változata Love in Tokyo néven fut.

2023. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gokusen-ből egyébként temérdek live action van, asszem legalább hét darab. Úgy rémlik, mind sorik, viszont régebben foglalkoztatott engem, fejből nem tudom, mennyi. Nekem az anime változata is tetszett. Egyszerű, de nagyszerű vígjáték, némi drámai beütéssel.
2023. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek élőszereplős változatok, átlagban csalódások az animéhez képest.
2023. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát attól függ...a Death Note-ból nagyon sok élőszereplős fajta van, de szerintem egyik sem éri el azt a szintet, amit maga az anime. Személy szerint nekem egyáltalán nem jönnek be az animék élőszereplős változatai, mert elmúlik a rajzoknak a varázsa.
2023. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!