Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Wikipédia azt írja hogy a...

A Wikipédia azt írja hogy a Dragon ball GT a Z hivatalos folytatása, viszont elvileg meg nem kánon, akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

Később lett kijelentve hogy nem kánon?

Ti örülnétek ha a super sem lenne kánon és tényleg ott folytatnák a Z-t ahol abbahagyták?

Én szeretem a supert de elszálltak az erő szintekkel. Most Gohan és Piccolo a super hero film után milyen erősek is? Azt olvastam hogy Gohan erősebb most mint Goku. De a blu formánál erősebb vagy az ultra ösztönnèl? Na de mindegy is mert ha a blue formánál is erősebb akkor az megint el lett túlozva, szerintem...



#folytatás #Dragon Ball Z #kánon #Drahonball #Erőszintek
2023. jan. 22. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

1. A Wikipédiára bárki írhat bármit.

2. Az hogy a GT nem kánon, csak az után találták ki, hogy jött a Super.

2023. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"2. Az hogy a GT nem kánon, csak az után találták ki, hogy jött a Super."


Sosem volt az, a supernek ehez semmi köze.

2023. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Dragon Ball Z hivalatalos folytatása a Super. Bár azért érdekes érdekes "folytatás" ez, hiszen nem közvetlenül a Z-t folytatja, hanem annak a vége előtt játszódik.

A Dragon Ball GT viszont tényleg a Z folytatása, viszont mivel ez a mű nem Akira Toriyama mester alkotása, ezért nem számítjuk kánonnak.


Lehetséges, hogy Gohan most erősebb, mint az apja, bár ezen ne lepődhetünk meg. Gohan 11 évesen legyőzte Cellt, az apja ennyi idősen sehol sem volt Gohan akkori erejéhez képest.

Azt viszont figyelembe kell venni, hogy Son Goku nem tudja még kihasználni az ultra ösztönt a maga teljességében. Ha megtanulja magas szinten művelni ezt az angyali technikát, akkor nagyon messzire juthat.

2023. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ti örülnétek ha a super sem lenne kánon és tényleg ott folytatnák a Z-t ahol abbahagyták?"


Nem örülnék. Én szeretem a Supert. Nem csak az animéjét, hanem a mangáját is.

2023. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az de nem kánon
2023. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hivatalos nem egyenlő a kánonnal.

Nézd csak meg a Star Warst. Van egy rakás hivatalos könyv és képregény (SW Legends), amik nem képezik részét a kánonnak.

2023. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy valószínűséggel nemsokára átdolgozzák a GT-t vagy valami más folytatást találnak ki helyette. A DBS manga most a Z végénél jár időrend szerint azután jött a GT.
2023. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!