Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szentjánosbogarak sírja....

Szentjánosbogarak sírja. Szerintetek?

Figyelt kérdés

SPOILER-es kérdés!


Szóval:

Szerintetek Setsuko-t meglehetett volna menteni? Szerintem,ha Seita-ék a nagynénjüknél maradnak,akkor elvileg nem kellett volna így végződnie.


Köszi előre is a válaszokat!



2023. jan. 24. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a benyomásom volt Seita cseszett el minden lehetőséget az önérzeteskedésével, hogy átvészeljék a helyzetet. Azért sem kedvelem különösebben a filmet és azért is gondolom, hogy közel sem annyira megható, mint mondják, mert a főszereplő(ke)t kifejezetten kiállhatatlannak találtam.
2023. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Főszereplő(KE)t? Seita-t megértem,de Setsuko szerintem aranyos volt,nem volt különösebb gond a karakterével.
2023. jan. 24. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Seita nagynénje nem nagyon adott nekik enni , ezért szenvedett Setsuko éhségben , ezután pedig csak súlyosbodott a helyzet , amikor beköltöztek az óvóhelyre .

Régen láttam , de arra emlékszem , hogy Seita elásott egy hatalmas bödön gyümölcsöt . Ezt elvitte a nagynéni házába , és amikor megkérdezte , hogy hol van a gyümölcs , akkor a nagynéni annyit mondott , hogy az már rég elfogyott . A nagynéni magának és a gyerekeinek tartotta meg a gyümölcsöt . Később Seitáék a levesbe már rizst sem kaptak , mert nem "dolgoztak" . Így szerintem kb. ugyanaz lett volna a vége , vagy a nagynéni dobja ki Seitáékat , vagy pedig ott halnak éhen a nagynéni házában . Seitáék még egész sokáig kihúzták . Valóban nem a legjobb Ghibli alkotás , de nem mondanám rossznak .

2023. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Általában nem szeretem a nyafogós gyerekkaraktereket, és ő végignyafogta az egész filmet.

2023. jan. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Elvileg ez az .

2023. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok nem erre a kérdésre akartam válaszolni
2023. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#4-es,teljesen megértelek,de véleményem szerint szegény Setsuko elég rossz helyzetben volt,így érthető a viselkedése.

2023. jan. 25. 16:09
 8/9 A kérdező kommentje:

Off:


#6 Ez nem valami Hibike! Euphonium szerű alkotás?

2023. jan. 25. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok egyébként a hármas is .

Az a Hibike Euphonium harmadik évadának trailere .

2023. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!