Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Befejezett vagy futó mangát...

Befejezett vagy futó mangát olvastok szívesebben? Ha futót, fejezetről fejezetre követitek, vagy félrerakjátok, amíg felgyűlik belőle több fejezetnyi?

Figyelt kérdés

#szokás #weeaboo #Otaku kultúra
2023. jan. 24. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább befejezettek között nézelődöm.


Futók közül megvárom attól függ. Ha van egy egységes története, akkor megpróbálom kivárni az aktuális story arc végét, így akár évekre is félre tehetem (pl. Berserk), ha pedig egy-egy kötet vagy fejezet önállóan is működő történet, akkor megvárom, amíg az aktuálisan íródó kötet elkészül, ezek fél-egy évet mennek átlagosan parkolópályára.

2023. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szívesebben kezdek bele befejezettbe, de ha érdekel a történet, akkor az sem riaszt vissza, ha most futó mangáról van szó. Ha rendszeresen frissítik, akkor fejezetről fejezetre, persze attól is függ, hogy mennyire van kedvem éppen az adott mangához, illetve mennyire érek rá. Aztán ha vége egy történetszálnak, akkor azt a részt egyben újraolvasom.
2023. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ami épp megtetszik, sokszor már fizikálisan megvettem négy kötetet mire rájövök arra hogy ezt még írják :D pl. a black butlert imádom nagyon és megvan majdnem mind a 31 kötet ami eddig kijött, és amint elérhető lesz, megveszem a 32. kötetet is. de pl. olyan is van aminél nincs még lefordítva vagy omnibusba rendezve minden kötet, pl. Attack on Titant is gazdasági okokból omnibus kiadásokban gyűjtöm, vagy pl. Killing Stalkingnak hivatalos fordításából még csak egy rész jött ki angolul, a teljes meg franciául se jött ki (másik általam beszélt nyelv). jó én mondjuk tényleg gyűjtő vagyok szóval kicsit más a helyzetem, de a kérdésre válaszolva, mindenfélét olvasok.
2023. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!