Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan folytassam a Bleach-et?

Hogyan folytassam a Bleach-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régebben mikor kissebb voltam elkeztem nézni. De mivel a 167. Rész után nem volt szinkron abbahagytam.


(De mostmár nem zabar a felirat sőt jobban szeretem a japàn szinkront mint a magyart)


Sok dolog kiesett az animéből és sokat felejtettem. De nem szeretném az elejètől nézni. Honnan folytassam? Addig megvan hogy Ichigo megmenteni Rukiat byakuyatol es lever mindenkit aztan jóban lessz a többi halalistennel is. Viszont nem tudom hogy pontosan ki és mi feher ichigo. Nem emlékszem a grimjow fight-ra. Es meg egyeb harcra sem. Addig emlékszem hogy jóban lett a halálistenekkel. A többi kiesett. Szóval hányadik rész után nézzem ujra?



2023. jan. 26. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Episode 64-től kezdődik az arc ami közvetlen Rukia megmentése után játszódik. Ezek anime-only részek, a manga adaptáció episode 110 után kezdődik amikor Shinji-ék bekerülnek a képbe.


Itt egész jól összefoglalják: [link]

2023. jan. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!