Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek Levi Ackerman...

Szerintetek Levi Ackerman tudna szerelmes lenni egy átlagos kadétba/civilbe?

Figyelt kérdés
Reálisan, a manga és anime alapján mit gondoltok, Levi karaktere tudna szerelmes lenni mondjuk egy rangban alatta álló, átlagos kadétba/civil lányba?

2023. jan. 27. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy úgy egyáltalán, akárkibe?
2023. jan. 27. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én nem érzem úgy, hogy akárkibe is szerelmes tudna lenni, szóval nem. Viszont ha úgy nézzük hogy tudna, akkor szerintem nem számítana neki hogy milyen rangú, mert ő is a legaljáról küzdötte fel magát és nem látszik hogy ez a fejébe szállt volna.
2023. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kadétba nagyon remélem, hogy nem, mégis csak egy negyvenhez közeli férfiról beszélünk, a kadétok meg 15-17 évesek. Annak viszont nem látom akadályát, hogy szerelembe essen egy civillel vagy bajtárssal.
2023. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűtlen. Nekik az az alap hogy ne kötődjenek nagyon érzelmileg, mert nyakukon a kés állandóan. Akármikor elveszíthetik a másikat, és ők maguk is akármikor meghalhatnak.
2023. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sem tudom elképzelni őt szerelmesnek lenni valakibe, de szerintem megtörténhetne, mert pl Farlant és Isabelt is szerette meg törődött velük, valamint az "embereivel" is törődik, szóval nem olyan érzelemmentes mint amilyennek tűnik. Szerintem ha nem attól kéne tartania hogy ki hal meg legközelebb meg ilyesmi akkor simán lehetne szerelmes.
2023. jan. 31. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!