Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ismer olyan animéket,...

Valaki ismer olyan animéket, amikben a szereplők folyamatosan bajba kerülnek és izgulni lehet értük?

Figyelt kérdés
Tegnap fejeztem be a Tokyo Revengers-t és nagy űrt hagyott bennem. Ezen kívül talán csak a Banana Fish és a Rainbow volt még olyan amit láttam és amiben soha nem voltak biztonságban a karakterek, mert mindig történt valami.

2023. jan. 28. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Death Note

Happy Sugar Life

Satsuriku no Tenshi

Boku dake ga inai machi

Grisaia széria (A "Rakuen" katonai, kiképzős, háborús, de a Kajitsu-val indul, az inkább titkosügynökös, csajokkal és egy sráccal - kvázi hárem jelleggel)

Gakkou Gurashi

Gokukoku no Brynhildr

Elfen Lied

Higurashi no naku koro ni

Inuyashiki

Madoka Magica

Mahou Shoujo Site

Made in Abyss

Serial Experiments Lain

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Tokyo Ghoul

Zankyou no terror


- Animemozi:


Hotaru no haka (Sztjánosbogarak sírja)


- Túlélő animesorozatok:


Another

Danganronpa

Btooom

Ousama Game

Mirai nikki

No.6

Tokyo Magnitude 8.0


- Nagyjából tőlélő jellegű még, színvonalas szintén:


Death Parade

Yakusoku no Neverland

2023. jan. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AlexKieninger ***** válasza:
79%
Akame Ga Kill
2023. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos ezeket mind láttam :(
2023. jan. 28. 10:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Javalsom, ha valóban 20+ feletti számú animét láttál, érdemes animelistát is mellékelned kérdéseidhez, nehogy feleslegesen dolgozzunk... Összeszedtem neked vagy huszat, de hiába, mert nincs listád... Legfeljebb másoknak szolgálhat így ötletül, összeszedtem egy csomót.
2023. jan. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van MAL-om, csak sajnos nem naprakész. Amúgy amiket felsoroltál az vagy népszerű vagy hype-os volt a maga idejében. Reméltem tán ismer valaki amolyan "hidden gemeket" is
2023. jan. 29. 10:13
 6/14 anonim válasza:
100%

Nem feltétlen kerülnek bajba mindig a karakterek, de nagyon bajosak:

Kimetsu no Yaiba/Demon Slayer, de sztm már láttad.

Angels of Death (ha bírod a vért)


Remélem segített :)

2023. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, milyen az ízlésed animék terén, de itt a MyAnimeListem, nézz körül. Amiket nem értékeltem a béka segge alá, azok mind nézhetők. :))

2023. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi. A Kabukicho Sherlock felkeltette az érdeklődésem a magas pontozás miatt.

Azt megkérdezhetem, hogy-hogy 9-et adtál a Darling in the Franxx-ra?

2023. jan. 30. 00:59
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Egyik első animém volt, tetszett, viszont a románc része nem az én műfajom. Egy mestermű, ezzel egyetértek, viszont nem én vagyok a célközönség. Szimplán részemről nem egy 10-es. :D

(A Kabukicho Sherlock jó választás, már párszor újranéztem. Lényegében többé-kevésbé egy Sherlock Holmes feldolgozás, de bőven tud újat mutatni. Ha szereted a krimi jellegű dolgokat, tetszeni fog.)

2023. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem keveseltem, éppen sokallottam a 9-et. Szóval még kissé újonc vagy, akkor megértem :)
2023. febr. 1. 13:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!