Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball vagy Bleach ?

Dragon Ball vagy Bleach ?

Figyelt kérdés
A két anime karakterei közül melyikben vannak erősebbek?

2023. febr. 1. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Dragon Ball
Bleach
25 szavazat
 1/7 anonim válasza:
76%
Nem összehasonlítható. Viszont a dragon ballaban bolygókat és univerzumokat is el tudnak pusztítani. Szóval én arra szavazok :)
2023. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Bleach animét nem ismerem. Azt érdemes megnézni??


Viszont így láttatlanban is, mint ahogy említve lett bolygókat tudnak megsemmisíteni még a szinte átlagosnak mondható erősebb ellenfelek is. Majd ott vannak az istenek. Meg a pusztítás istenei. Ha ez nem lenne elég, ott van még a mindenek ura is, aki a teljes világmindenséget el tudja törölni. Attól fentebb már nem tudom, hogy hogyan tovább. Gokutól még lehet akadna erősebb, de akkor is van már amit kétlek. Az nagyon ki lett fullozva a végére. Tényleg ember feletti erővel bír, egymaga is képes lenne bolygókat pusztítani, meg átmenni egy távoli bolygóra, hogy megmeneküljön. Ösztönösen ki tud térni bármilyen támadás elől és vissza támadni, amire a pusztítás isteneit is félelem töltötte el. Megsebezni meg gyerekként sem lehetett lőfegyverrel sem, csak fájdalommal járt a számára, később a töltényeket is úgy kapkodták, mintha cukorból lennének. Így tényleg konkrétan sérthetetlenek a fegyverek ellen. Nagyon erős támadás kell ahhoz, hogy sebezni lehessen, konkrétan olyan, ami képes átütni a földet, de még pár olyanba is bele áll és lecsapja. Őket nem gyengén emelték Isteni szintre. Sokan már amiatt se nézték végig, mert nagyon el lett túlozva az egész. Így tényleg nehéz elképzelni, hogy egy hasonló összecsapásban, mint ami az utolsó évadban volt ne Gokuék csapata kerüljön ki győztesen.

2023. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a bleach jobban tetszik, az nézhető akkor is, ha már nem vagy gyerek/nem érzel nosztalgiát utána.
2023. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


A Dragon Ball Super manga jelenlegi történetívében van valaki, aki halandó létére erősebb lett, mint Goku és Vegita.

2023. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dragon Ball egyértelműen
2023. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A bleach jobb erö elosztásban és nincs az hogy valaki legyőzhetetlen lenne ezért én jobban szeretem a Bleachet meg a fordulatok is jok benne tehát nálam a Bleach
2023. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A dragonball baromság.

A bleach értelmes anime.

2023. febr. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!