Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uraraka előrébb, mint Bakugo?...

Uraraka előrébb, mint Bakugo? Hősakadémia 6.évad!!

Figyelt kérdés

Tudok pár sopilert (nem vagyok manga olvasó), hogy milyen szerepe lesz itt Bakugounak, de mégis egyenlőre csak Uraraka van előtérben és mintha Bakugou a háttérben lenne akármit tesz (pl: önfeláldozás). És ez amúgy is így van a mangában, hogy mégsem lesz annyira előtérben/ mégsem lesz akkora változás benne vagy csak a néhány manga panel miatt láttam úgy? Azt hittem hogy majd kicsit jobban rámennek Bakugou igazi érzéseire és a kettőjük barátságára, hogy a szőke másképp fog viszonyulni Dekuhoz és megváltozik mert belátta a múltbéli hibáit, de én eddig csak azt látom hogy Bakugoun csak túllendülnek és Urarakával többet foglalkoznak. Pl az opening is a s6 pt2-ben, azt olvastam több helyen, hogy ott is Urarakát feleslegesen veszik előre mert ott Bakugoun lenne a nagyobb hangsúly. A szőkén kb túllendülnek akármit is tesz.


Szóval, most akkor Bakugou nem lesz előtérben? Nem fog a változása előkerülni és nem látunk többet abból, hogy milyen is valójában ő és a kettő fiú/ a Dekuhoz való viszonyulása? És Urarakát tényleg feleslegesen emelik ki, ahelyett, hogy Bakuval foglalkoznának ebben az évadban?



2023. febr. 2. 23:47
 1/5 anonim válasza:

Az a baj, hogy igazad van.

Bakugounak kéne előtérbe kerülnie, de Uraraka lesz feleslegesen elemlekedni. és nem, nem tudunk meg sokkal többet ebben az évadban...

2023. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miről nem tudunk meg sokkal többet? Ezt a részt nem értem.

De örülök, hogy nem csak én látom így

2023. febr. 11. 11:49
 3/5 anonim válasza:
Uraraka azert mas szempontbol lesz fontos szerintem ,itt a tortenet mar a fohosre lesz koncentraltabb igy szerintem mindenki fog tavolodni picit.
2023. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom Uraraka milyen szempontból lesz fontos, de én azt látom, hogy vele sokkal többet foglalkoznak mint Bakugouval, pedig neki is van ugyanolyan fontos szerepe. Most is úgy éreztem mikor megneztem a 23. Részt, hogy csak úgy átmentek megint azon amit Bakugou csinált, pedig ezzel kezdődött a történet és ez egy fontos pont. Elvileg azért csinálják, hogy a Bakudeku shipperekeket letegyék nyugovóra és az Izuochat kiemeljék, de nem is ez csesz fel (shipperként) hanem az, hogy ez miatt a fontos részeket átugorják és nem is azon van a hangsúly amin kéne szerintem. Most pl Bakugou találja meg Midoriyát, akkor mi a bántanak Uraraka teszi ezt az openingben? Fhu annyi minden van bennem, lehet össze függéstelen amit írok de nekem ez az egész

nagyon felcseszi az agyam. Oké az ha neki is van szerepe, ezzel tisztában vagyok, de igazából azt vettem észre hogy főleg őt tolják túl a fontos részek helyett , főként Bakugou előtt és ja, azért ragadtam fenn pont ezen. Tökre vártam hogy majd Bakugou felemelkedése meg a mai milyen nagy lesz, erre mintha csak keresztül ugrottak volna rajta, de ami most jön Ochacoval azt már az előzetesben is többre vitték mint azt amin részben alapult az anime az elején..

2023. márc. 12. 00:26
 5/5 A kérdező kommentje:
elejétől *
2023. márc. 12. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!