Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Többségében 30 feletti főszere...

Többségében 30 feletti főszereplőkkel slice of life (hétköznapi témájú) animék, felnőttes felnőttekkel? Esetleg más műfajban?

Figyelt kérdés

LISTÁM ALUL !! AZOKAT NE ajánljátok légyszi!


Azért emelem ki, hogy felnőttes felnőttek legyenek kb 30 felett többségében a főszereplők, mivel ilyet nehéz találni. Láttam már olyat is, melyben direkt balfék 30 feletti volt bemutatva, vagy valamilyen infantilis, gyermeteg, vagy gyerekesen gondolkodó / viselkedő felnőtt, de én most NEM OLYAT keresnék.


(Nézek sokfélét, szeretek gyerek animéket is részben, és tini animéket részben, viszont sajnos szinte hiánycikk, úgymond, a 30 felettiekről szóló.)


Lehet esetleg slice of life műfajtól eltérő is az anime, csak

NE LEGYEN harc központú,

ne legyen verekedés központú, és

ne legyen hentai.


Lehet benne homoszexualitás, nem gond, vagy lehet ecchi. lehet horror, thriller, vérengző, gore, guro, satöbbi.


Csak ne az erőfitogtatásról szóljon!

Ne rivalizálásról, hősködésről, hősképzésről!

Pl JOJO-széria NEM érdekel.

Sem a Tokyo Revengers és ehhez hasonlóak.


(Bár leginkább slice of life kapcsán érdekelne 30 év felettiekről.)


Az alábbi ömlesztett listában természetesen mindenféle műfajú anime szerepel, de csak amiatt mutatom, hogy

EZEKET NE ajánljátok, hanem számomra valami újdonságot, légyszi; a lista kb 300 darabos, félbehagyott, dobott, tetsző, nem tetsző stb egyben, ABC sorrendben:


[link]



2023. febr. 17. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Már csak egy jó helyet kellene találni, ahol megoszthatod a listádat.

Ezt a pastetext.netet nálam helyből tiltja a Pihole, ha leállítom, akkor tiltja az uBlock Origin, ha Tor-ban akarom megnyitni, akkor megy egy fehér semmi töltődik be. Elég hitvány oldal lehet, ha minden ennyire tiltja.

2023. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hintalow ***** válasza:
100%

Az a lista nekem sem jön be, szóval:


- NHK ni Youkoso!

- Chuukan Kanriroku Tonegawa

- Aggressive Retsuko (mivel arról nem volt szó, hogy emberek legyenek :D azon kívül meg pont felnőttek hétköznapi problémáiról szól)

- Arakawa Under the Bridge (kicsit elvont, de ez is felnőttek mindennapi élete - egy híd alatt tkp. hajléktalanok)

- Nami yo Kiite Kure (ezzel óvatosan, mert mint rádiózásról szóló cucc, nagyon sok és gyors szöveg van benne)

- Fune o Amu

- Hoozuki no Reitetsu (itt aztán mindenki mindenki bőőven 30 felett van, és hát a túlvilág napi menedzsmentje elég hétköznapi)

- Aria the animation (itt mondjuk inkább a 20-as éveikben vannak, de ennél "hétköznapibb" szerintem nem is létezik)

- Uchuu Kyoudai

- You're Under Arrest (régebbi, de a lányok hétköznapjairól szól rendőrként)

2023. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező homokos vagy hogy téged érdekel az hogy vannak benne homosexuláis emberek?
2023. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, első, nálam egyébként ezt a paste linket mindenhonnan be lehet tölteni, egy levelezőtársam is be tudja.


Hármas: nem vagyok homi, sem pedig homofób. Egész egyszerűen nyitott ember vagyok, olvasd vissza kérlek, úgy fogalmaztam, nem zavar a homoszexuális téma, sőt, a leszbikusat kifejezetten kedvelem, ha érzelmes.

A fiú-fiú szexet (animében) egyébként többségében kamaszlányoknak (egy részüknek) készítik. Léteznek kifejezett mániákusok is a tinilányok között e témában, őket hívja a japán ember fujoshi -nak (ejtsd kb magyaros átírásban: "hüdzsosi").


Kettes: telitalálat, köszi, beletrafáltál, egyiket se láttam, kivéve az Arakawa-t. :) Utánanézek, hátha tetszenek nekem is. NHK ni Youkoso: ez nálam amúgy is tervben van (ami nálam azt jelenti, 1-2 éven belül eljutok a tervezetettekhez. ;-) )


Légyszi adjatok meg olyan paste linkeket, amelyek nálatok bejönnek. Legközelebb azokra is feltöltöm és linkelem itt is majd.

Szöveg file -t hogyan lehet animeoldalas listaszervezőbe importálni?

2023. febr. 20. 23:21
 5/14 A kérdező kommentje:
* A fiú-fiú szexet (animében) egyébként többségében HETERO kamaszlányoknak (egy részüknek) készítik. (A fujoshi csajok is áltaában heterók.)
2023. febr. 20. 23:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, kár leállnod a homofób gyökérrel. Mindig nyavalyog hogy őt ez nem érdekli, neki ne tolják az arcába, közben meg nyálcsorgatva lesi mikor írnak ki yaois kérdést, és mind alá odaír kötözködni.
2023. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6 te miröl beszélsz?
2023. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És már megint tagadja...
2023. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8 ki tagad?
2023. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké, még egyszer a további

kérdéseim:


Légyszi adjatok meg olyan paste linkeket, amelyek nálatok bejönnek. Legközelebb azokra is feltöltöm és linkelem itt is majd.


Szöveg file -t hogyan lehet animeoldalas listaszervezőbe importálni?


A kettesnek ismételten köszia válaszát. :)


Közben csináltam pastebin -eset is

/ ÖMLESZETT LISTA , ABC-ben:

[link]

2023. febr. 22. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!