Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor kész kint magyar felirat...

Mikor kész kint magyar felirattal a következő AOT rész?

Figyelt kérdés

Ugyebár 2023.03.03.-án bemutatják Japánban a 4.evad 3.fejezetèt.

A kérdés az lenne körülbelül mikor lehet majd itthon magyar felirattal megtekinteni?

Naruto kun oldalán keresgettem de nem találtam erről információt.

Köszönöm, ha válaszolsz szép napot.



2023. febr. 25. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy sikerült el írnom pont a fő címet. A kész az lesz lett volna.
2023. febr. 25. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minél hamarabbi feliratot akarsz hozzá, akkor nem kell aggódnod. Biztos lesz néhány újabb speedsubos egyén, aki megjelenéstől számítva 3-4 órán belül ki is rakja.


Emlékszem, előző évadnál már az volt a nagyon menő fordító, aki a sulija helyett hétfő hajnalban kirakta a részt. 🤭


Ha a Naruto-kunos igényesen megformázottat akarnád megnézni, arra valószínűleg várnod kell. 🤷🏼‍♀️

2023. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Ha ők maguk nem írtak erről akkor mi sem tudunk biztosat mondani. Felületesebb megoldások általában néhány órán belül megjelennek. Az igényesebbeknek rendszerint beletelik pár napba. Szóval szerintem legrosszabb esetben egy héten belül elérhetőek lesznek jófajta fordítások.
2023. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már Speedy Gonsales szeretnél lenni, kérdező, te magad tudod a leghamarabb megoldani magadnak - visszautalva a kettes válaszára. Olyasmire gondolok, hogy léteznek online feliratfordítók, gugli fordító motorral. ;) Az nem lesz tökéletes, de érthető, manapság már.


(Friss) angol rajongói felirat file-ok:

kitsunekko.net

2023. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!