Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem volt túlzás Aizen büntetése?

Nem volt túlzás Aizen büntetése?

Figyelt kérdés
Értem azt, hogy sok szörnyű dolgot tett, de szerintem a húszezer év az nagyon túlzás. Mégcsak a zanpakutou arc-nál tartok, úgyhogy nem tudok mindent a végéig, erről is csak több helyen hallottam. Viszont abban biztos vagyok, hogy ez irreális büntetés a számára. Ti mit gondoltok erről?

2023. márc. 5. 15:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Kompletten megakarta ölni a lélek királyt hogy új világot teremtsen. De a végén amúgy kitör a börtönből és segít Ichigónak de aztán meghal sajna
2023. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Aizent kivégezték volna ha képesek lettek volna rá. Túl veszélyes ahhoz hogy szabadon engedjék, és ezért van elzárva. Egyszerűen nem tudnak mit kezdeni vele.


Ja, és ha már spoilerezünk, akkor Aizen nem hal meg. Miután legyőzték Yhwach-ot láthatjuk hogy a Mukenben van ismét, és kommentálja a dolgot.


[link]

2023. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
"Értem azt, hogy sok szörnyű dolgot tett, de szerintem a húszezer év az nagyon túlzás."" A kivégzéslett volna korrekt azokért amit tett, már ha képesek lennének rá.
2023. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez igaz, de azért azt lehet látni hogy sokszor a pragmatikusság győz az igazságosság felett a történetben. Yamamoto meg Unohana is halott kéne hogy legyen már a sztori legelején, ha csak azt nézzük hogy mindketten milyen múlttal rendelkeznek, és hogy mit érdemelnének. Biztos vagyok benne hogy Yamamoto/Shunsui nem azért tartja bezárva Aizent hogy az bűnhődjön, hanem azért mert egyszerűen nem bízik benne.
2023. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Nézzük nagy vonalakban, mit tett:

-A fennálló rend megdöntésére készült.

-Lemészárolták az egész tanácsot.

-Lidérceket hozott be a Lelkek világába.

-Iskolásokat öletett meg.

-Kísérletezett másokon.

-Tiltott tárgyat hozott be.

-Tiltott kísérleteket végzett.

-Összeállt az ellenséggel (lidércek), majd jóval erősebbé képezte őket.

-Háborút indított a Lelkek világa ellen, és királygyilkosságot tervezett.


Kihagytam valamit?

Ezek után mégis mit kellett volna tenniük? Mit érdemelt volna szerinted?

2023. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Illetve a legnépesebb emberi várost akart lemészárolni kompletten (karakura)


Ezutàn a világ ura akart lenni a lélekkirály és a 0. Osztag lemeszárlása után ami sikerült is volna neki a hogyoku korlátlan ereje miatt ha nincs urahara és nem talàl fel ellene egy speckó elzáró kidout.


Nem mellesleg a 46-ok tanácsa annyira magas rangúnak számított és a világ legfőbb fejeseinek, hogy még a kapitányok sem láthatták őket.

Aizen meg kinyírta mindet, és átvert mindenkit, több ezer halott száradt a lelkén, illetve az előttem felsoroltak.

Veszélyes nagyon, és kiszámíthatatlan.

2023. márc. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Na még egy rajongó aki lecarja hogy konkrétan sorozatgyilkos a kis kedvence, de ne kapjon büntit, mert az túúúlzás...
2023. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 everlight ***** válasza:

1.Aizen nem önzetlenségből segített Ichigonak. Yhwach amúgy is megölte volna ,meg nem akart a csicskája lenni.


Azért ne avassuk szennté Aizent,majdnem olyan gonosz mint Yhwach.

2023. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aizent nem mondanám gonosznak, sőt Ichigot szereti.

Inkább csak a célja elérése érdekében cselekedett. Tehát nem volt célja megölni pl a kapitányokat, pedig megtehette volna hogy kiirtja a gotei 13-at amikor levágta mindet.

Ha tenyleg olyan gonosz lett volna akkor Ichigot egyből megöli. A kapitányokat akiket levág egyből megölte volna, illetve a főkapitányt. Urahara, yoruichit, ichigo apjat. Mindet megölhette volna. Habár igaz, kicsit félvárról vette őket ez is okozta a vesztét.

2023. szept. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 everlight ***** válasza:
9.Önteltségből azt akarta hogy nézzék végig sebesülten ahogy véghez viszi a tervét. Valószínűleg szövetkezni akart Ichigoval azért nem ölte meg. Aizen nem volt erősebb mint Yamamoto,ha megölte volna a kapitányokat Yamamoto be vetette volna a Bankait és Aizen hal meg.
2023. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!