Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » High card anime.Spoiler...

High card anime.Spoiler utolsó rész: Csak nekem zavaró a vége ,hogy honna gondolta Finn,hogy ha elvesz egy lapot akkor is működik a megmentés?

Figyelt kérdés

Értem én,hogy ez csak egy anime de akkor is fura,hogy hogy lehetett ennyire zseni Finn ezzel a következtetéssel.

Honnan a fenéből gondolhatta,hogy működhet a dolog?

Mert pont az volta lényeg,hogy ha összegyűjtik az összes kártyát csak akkor!

Bárcsak sokkal több magyarazatott adtak volna Finn szájába, hogy pl nem tudta biztosan hogy működni fog de kockáztatott.

Mert enélkül.olyqn mintha direkt az önző vágyai vezérélelték.


Szóval,hogy van az,hogy azt tudták a régiek,hogy 5kártya kell de azt már nem,hogy 4 is elég..

Mert senki sem próbálta ki ezelőtt 4el?


Szóval zavaró ez a Finnes mondvacsinált akció és,hogy 4lap is képes csodát tenni, teljesen elveszti a jelentőségét 5 lap.

Mintha azt üzenné amugy hogy nem kell mind az 5tag a csapatba szóval szemenköpi a sztorit kissé..



2023. márc. 28. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem így is azért jó volt.

Szerintem nem "köpi szemen" .

2023. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!