Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Haikyuu-ból? (És miért?)

Figyelt kérdés
Pl: nekem Suga a kedvencem, mert szeretem az aranyos és támogató személyiségét és a kis hülyeségei mosolyt csal az arcomra. Plusz cukimak találom a hajstílusát és a mosolyát.

2023. ápr. 5. 07:11
 1/3 Sakura-sama ***** válasza:
100%
Nekem Hinata a kedvencem, mert nagyon kitartó és elég ügyes is a magaságához képest. Ezenkívül valamiért mindig a narancssárga hajú karakterek a kedvenceim (Ichigo, Kyo, Nami). Plusz mindig vidám.
2023. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem először nem volt kedvencem, de miután bejött a Nekoma azt mondanám hogy Kenma az. Talán azért mert kicsit olyasmi mint én csak fiúban.
2023. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oikawa, önelégült és kifelé komolytalan viselkedése miatt az ellenfelek körében "undorító személyiségnek" számít. Oikawa gyakran tesz vidám megjegyzéseket is, de ezt komoly vagy megfélemlítő utójáték követi. Rendkívül intelligens és ravasz, és könnyen rájön mind csapattársai, mind ellenfelei gyengeségeire. Lehet azért kedvelem ennyire, mert eléggé hasonlítunk.
2023. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!