Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik Attack On Titan részben...

Melyik Attack On Titan részben van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Néhány napja újra néztem az Attack On Titant, ugyanis a harmadik évad végétől nem folytattam tovább. De most kijöttek az új részek, ezért az első évadtól újra néztem. De emlékszem hogy amikor elsőnek néztem, valamelyik évadban volt egy olyan jelenet, amikor végre látják a tengert. Mindenki boldog, és fürdőznek a vízben. Ekkor Eren már idősebb lehetett, mert hosszabb volt a haja. De ahogy újra néztem, nem szerepelt ez a jelenet egy évadban sem. Esetleg kihagytam volna néhány mellék részt? Vagy ez egy különálló néhány részes ovában lehetett?


Előre is köszönöm!



2023. ápr. 8. 23:51
 1/3 anonim válasza:
100%
3. évad utolsó részében ha jól emlékszem:D
2023. ápr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Ahogy az 1-es írja 3. évad utolsó része. Vagy esetleg utolsó előtti, de az tuti ,hogy a 3. évad végén van.

Kontextusba helyezve ez jóval Shiganshina visszafoglalása és a maradék titánok leölése után van (ha jól emlékszem volt egy kis time skip, kb 1 évnyi, ezért van Eren-nek kicsit hosszabb haja; elmagyarázzák ,hogy szép lassan megölték az utolsó titánokat is azzal a falra felszerelt cuccal, s majd az után mennek el a tengerhez).

2023. ápr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy rossz oldalon néztem, ahogy nem volt fent minden rész
2023. ápr. 9. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!